در بازار آزاد؛

کدخبر: 381212 ارسال پرینت 23

رکنا: فروشندگان سودجو سبب گرانی خودروی داج دیمن شدند.

نمی‌توانید منتظر تحویل مدل صفرکیلومتر داج چلنجر SRT دیمن بمانید؟ فروشندگان سودجو در eBay راه‌حلی برای شما دارند اما هزینه‌ای که برای خرید این خودرو خواهید پرداخت حداقل دو برابر بیش از قیمت پایه 84995 دلاری سریع‌ترین خودروی تولیدی مسافت 400 متر دنیاست (این رکورد توسط انجمن ملی هات رود آمریکا تأیید شده است).

داج تنها 3300 دستگاه از دیمن را خواهد ساخت و برنامه‌ای برای تولید مدل سال 2019 آن ندارد. بدین ترتیب تقاضا برای این خودرو بسیار بیشتر از میزان تولید است. خب چه زمانی بهتر از الآن برای افزایش قیمت شدید این خودروی اسطوره‌ای؟

دو فروشنده در حال حاضر دیمن های خود را در eBay عرضه کرده‌اند. اولین مدل از رنگ بدنه نادر Plum Crazy Pearlcoat سود می‌برد که یکی از تنها 173 دستگاه ساخته شده با این رنگ تا به اینجاست. این خودرو تنها 6 کیلومتر کار کرده و اساساً صفرکیلومتر است. فروشنده قیمت 169900 دلاری برای خودروی خود تعیین کرده است.

دومین خودرویی که برای فروش گذاشته شده جالب‌تر است. این خودرو رنگ استاندارد قرمز و مشکی دارد. علیرغم این موضوع فروشنده قیمت 550 هزار دلاری را برای خودروی خود تعیین کرده است!

اگر تاکنون در نمایندگی‌های داج برای سفارش رسمی این خودرو حضور نیافته‌اید بدانید که احتمالاً باید از خرید آن دست کشیده و به بازار دست‌دوم‌ها رجوع کنید. تنها چند صد دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد و پس از آن نیز پرورنده دیمن بسته خواهد شد…

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها