میهمان منحرف به بچه دوست تهرانی اش هم رحم نکرد + عکس
حجم ویدیو: 7.76M | مدت زمان ویدیو: 00:01:10

فیلم پربازدید از رفتار وحشیانه با یک کودک

این ادعا در حالی مطرح شده است که پزشکی قانونی اظهار نظر درباره آزار پسر بچه را با گذشت یک سال از این ماجرا غیرممکن اعلام کرده است.

به گزارش گروه جنایی رکنا، رسیدگی به این پرونده از تابستان سال ۹۶ به دنبال پیدا شدن جنازه سوخته یک مرد داخل خودرویی در شهر ری در دستور کار پلیس Police قرار گرفت .شواهد نشان می داد این مرد احتمالا در جای دیگر کشته و سپس جنازه اش به آتش کشیده شده است. جنازه سوخته با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و تلاش برای افشای هویت وی آغاز شد.

پلیس با توجه به شماره پلاک خودرویی که جنازه داخل آن کشف شده بود دریافت این ماشین متعلق به مصطفی ۴۰ ساله است که خانواده اش مدعی بودند شب گذشته به خانه یکی از اقوامش به نام ایوب رفته بود. آنها به سردخانه پزشکی قانونی دعوت شده و پس از روبه رو شدن با جنازه سوخته آن را شناسایی کردند.

به این ترتیب تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد و ایوب به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفت. در حالی که همه شواهد نشان میداد مصطفی آن شب در خانه ایوب میهمان بوده است وی به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل Murder با همدستی برادر زنش اعتراف کرد .

ایوب در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مصطفی از اقوام دورمان بود .آن شب در خانه ما میهمان بود. آخر شب همسرم و پسر شش ساله ام در اتاق رفتند و خوابیدند و من و برادر زنم و مصطفی در پذیرایی به خواب رفتیم. نیمه شب بود که همسرم هراسان مرا بیدار کرد و گفت حال پسرمان بد است. او میگفت پسرمان دچار اسهال شده است. وقتی به اتاق خواب رفتم و لباس های پسرمان را از تنش بیرون آوردم متوجه شدم او مورد آزار قرار گرفته است. میدانستم مصطفی دست به چنین کاری زده است .به همین خاطر با همدستی برادر زنم او را خفه کردیم. سپس جنازه‌اش را سوار ماشین کردیم و به حاشیه شهر ری بردیم .ما آنجا جنازه را به آتش کشیدیم و داخل ماشین رها کردیم.

پلیس در ادامه بازجویی ها به تحقیق از همسر ایوب پرداخت .

زن جوان گفت: من و پسرم در اتاق خواب بودیم. نیمه شب پسرمبالای سرم ایستاد و در حالی که گریه میکردم مرا از خواب بیدار کرد.او می گفت حالش بد است .من فکر کردم دچار اسهال شده اما وقتی لباس هایش را درآوردم فهمیدم مورد آزار قرار گرفته است. من قبلاً درباره مصطفی حرف‌هایی شنیده بودم .چند نفر از اقواممان می گفتند مصطفی مرد بی اخلاقی است.وقتی همسر و برادرم در جریان قرار گرفتند در حالی که مصطفی خودش را به خواب زده بود بالای سرش رفتند و او را خفه کردند و جنازه را با خودشان بردند .

برادراین زن نیز مشارکت در قتل را گردن گرفت و گفت مصطفی به برادرزاده خردسالم تجاوز Rape کرده بود و مستحق مرگ بود.

با این اعترافات برای ایوب و برادر زنش به اتهام مشارکت در قتل و برای زن جوان به اتهام معاونت در قتل کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

قضات دادگاه پس از بررسی پرونده پسر خردسال را که حالا 7سال دارد به پزشکی قانونی معرفی کردند تا کارشناسان درباره اوضاع وی اظهار نظر کنند. اما کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند آثاری از تجاوز مشاهده نمی شود و با توجه به اینکه یک سال از این ماجرا گذشته است اظهار نظر در این باره آن ممکن نیست. در حالی که پزشکی قانونی نتوانسته بود گره این پرونده را باز کند پرونده به دادگاه کیفری فرستاده شد تا ایوب ،همسر و برادر زنش به زودی از خود دفاع کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

ازدواج عجیب پسر 7 ساله با مادرش ! + عکس

سلاخی خونین شهرام در کلاس دانشگاه بخاطر نسرین!

تهمت بی حیایی به دختر 9 ساله مشهدی / پسر 17 ساله با او چه کرد؟

واکنش عجیب دفتر نظارتی وزارت بهداشت به مرگ زهرا کوچولو + عکس

ماجرای انتشار فیلم پرونده جنجالی 5 عضو شورای شهر بابل ! + فیلم و عکس

اقدام شنیع با میترا 20 ساله در استخر پارتی مریم!

مرگ مرموز عروس 15 روزه / در تهران رخ داد + عکس

فیلم لحظه هولناک خودکشی رشوه گیر مشهور روز قبل از اعدام / 16+

نوشین به اجبار عروس شد و به حجله مرد شیطان صفت رفت !

شوهرم خائنم در دام 2 زن خیابانی بی حیا افتاده است !

فراری دادن عروس 8 ساله از حجله مرد بی رحم

خانم بازیگر ایرانی: لطفا با آبروی من بازی نکنید! + فیلم

حمله 2 چاقوکش به محمد تولایی طلبه مشهدی + عکس

دستگیری 3 پسر شیطان صفت که با دختر 12 ساله ارومیه ای بی حیایی کردند+ فیلم

مرد سگش را ناچار به اقدام شیطانی با زنش کرد ! + عکس

مردی سر بریده زن خائنش را نزد پلیس برد ! + عکس شوک آور

آیا این خبر مفید بود؟