واکنش شوک آور طارمی به راز افشا شده اش ! + عکس ها
مهدی طارمی در تیم پورتو بسیار خوش می درخشد. باز هم شاهد افتخارآفرینی مهدی طارمی در مسابقات تیم پورتو بوده ایم. مهدی طارمی توانست گل دوم را برای پورتو به ثمر برساند. اقدام جالبی را مهدی طارمی پس از زدن گل انجام داد. در این فیلم واکنش مهدی طارمی را پس از زدن گل برای پورتو مشاهده کنید.

به گزارش رکنا، مهدی طارمی مهاجم لژیونر فوتبال ایران در یکی از مصاحبه هایش چندی پیش درباره ارتباطش با سحر قریشی واقعیت هایی را افشا کرد.

به گزارش رکنا، مهدی طارمی بازیکن برجسته و بسیار مطرح در عرصه ورزش و فوتبال مدتی قبل درباره ارتباطش با سحر قریشی و عکسهایی که از آنها در فضای مجازی لو رفته بود شفاف سازی هایی را انجام داد.

ماجرای مهدی طارمی با سحر قریشی از کجا شروع شد؟

سحر قریشی

نزدیک به دو الی سه سال پیش بازار شایعات در مورد مهدی طارمی و سحر قریشی داغ شد و در همین موقع بود که عکس هایی از آنها در فضای مجازی به صورت نامناسب پخش شد و جنجال زیادی به پا کرد.

در این میان بسیاری شایع کردند که آنها در حال ازدواج با هم هستند و عده ای نیز این ارتباط را فراتر از دوستی ساده دانستند و تهمت هایی به این افراد سرشناش زدند.

جدایی بعد از مدت کوتاهی

مدت زیادی از این حواشی نگذشته بود که این ارتباط به کلی قطع شد، اما هیچ فردی از چرایی این جدایی خبر نداشت.

دوباره شایعات بر سر زبانها افتاد و حتی تهمت هایی به سحر قریشی با عنوان کلاهبرداری او از مهدی طارمی در فضای مجازی پخش شد و هر سایت و صفحه مجازی داستان سرایی خاص خودش را درباره این ارتباط و پایانش به خورد مخاطبان می داد.

سحر قریشی و مهدی طارمی درباره این موضوع هیچ شفاف سازی تا مدتها نکردند و جواب خاص و روشنی به هوادارانشان ندادند.

روز به روز گذشت و شایعات پیش تر از پیش نسبت به ارتباط آنها در فضای مجازی می چرخید.

مهدی طارمی سکوت خود را شکست

تا اینکه مدتی قبل مهدی طارمی از حجم بالای حرف و حدیث و شایعات خسته شد و سکوتش را شکست و از واقعیت ماجرا پرده برداشت.

مهدی طارمی در مصاحبه اش گفت که شایعاتی که درباره آنها گفته می شود کاملا دروغ است و واقعیت ندارد.

او گفت: حدود 3 سال قبل یک مدت کوتاهی با هم دوست بودیم و بعد از آن تمام؛ هیچ ارتباط دیگری با هم نداشتیم.

مهدی طارمی درخصوص عکس‌های منتشر شده‌اش از این رابطه عنوان کرد: متاسفانه این عکس‌ها هم که بیرون آمد، کار یک شخص خاصی بود، وگرنه نمی‌شود همینطور عکس‌ها منتشر شود.

اما من هیچ گله و شکایتی از کسی ندارم و الان هم از پست‌ها و مطالبی که عنوان می‌شود، ناراحت نمی‌شوم چون آب از سر من گذشته است!

مهدی طارمی پیراهنش را تقدیم که کرد؟

پس از اتمام این مسابقه، طارمی صحنه‌ای زیبا و جالب را به نمایش گذاشت و پیراهنش را به یک هوادار پورتو داد تا با تشویق همگان روبه‌رو شود. 

منبع: وقت صبح

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد.

 

کدخبر: 717878 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟