پسرم بعد از ديدن پدرش اخلاقش عوض می‌شود

یك سال است كه از همسرم طلاق گرفته‌ام و به علت اینكه همسرم مردی فعال نبود و اهمیتی به خانواده نمی‌داد، تصمیم به جدایی گرفتم. در این یك سال پسرم بهانه پدرش را می‌گیرد و هر بار او را به دیدن پدرش برده‌ام، اخلاقش تغییر كرده است. نگران آینده او هستم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-07-05 07:29:43 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۱:۵۹:۴۳ تعداد پاسخ ها 1
  • طلاق پدیده‌ای اجتماعی است كه علاوه بر مشكلات روانی، فرد را با چالش‌هایی از نوع شكست رو‌به‌رو می‌سازد بویژه اگر ازدواج از نوع اجباری بوده است كه فرد را با مشكلات عدیده‌ای رو‌به‌رو می‌سازد. به هر حال در طلاق حق هر دو والد است كه از وضعیت فرزند خود اطلاع داشته باشند، از این رو بهتر است برای داشتن یك زندگی موفق برای فرزندتان در جامعه طوری برنامه‌ریزی كنید تا از آسیب‌های طلاق مصون بماند، زیرا فرزندتان ممكن است در برخورد با اجتماع دچار مشكلاتی شود كه در روند تحصیلی و زندگی‌اش اثر‌گذار باشد. به هر حال برای آینده فرزندتان با همسر سابق خود همكاری داشته باشید كه برای آینده فرزند خود تلاش كنید و در این میان كینه و مشكلات خانوادگی گذشته را فراموش كنید. می‌توانید با اصلاح رفتارهای خانوادگی و اجتماعی در فرزند كار كنید تا ارتباطات اجتماعی‌اش گسترده‌تر شود و به موفقیت‌هایی دست یابد. در هر صورت می‌توانید طوری رفتار كنید تا فرزندتان جذب رفتارهای مثبت شود و كمتر عملكردهای منفی پدر را بپذیرد. سعی كنید نگرانی‌های‌تان را به فرزند نشان ندهید، زیرا ممكن است با افت تحصیلی رو‌به‌رو شود و در آینده احساس سرخوردگی و ضعف كند. باید برنامه‌ریزی درست، اصولی و هدف‌گذاری مناسبی برای آینده‌اش داشته باشید. خیلی در این زمینه حساسیت نشان ندهید و سعی كنید طوری پدرش را در ذهنش تداعی كنید كه فقط رفتارهای مثبت را از او بپذیرد.

    2020-07-05 07:29:45 ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۱:۵۹:۴۵ 316

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ