شوهرم به من توجهی ندارد

شوهرم اصلا با من رابطه زناشویی ندارد و من در عذابم. هم چهره زیبا دارم و هم به خواست او از هر نظر خوبم ولی ایشان شربت متادون مصرف می‌کند و به من توجهی ندارد. می‎ترسم راه اشتباه در پیش بگیرم چکار کنم؟

2020-06-28 10:46:06 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۱۶:۰۶ تعداد پاسخ ها 1
  • متاسفانه همان طور که پرسشگر محترم اشاره کرده‌اند متادون در طولانی مدت می‌تواند منجر به اختلالات جنسی در مردان شود. در مجموع افرادی که داروی متادون را مصرف می‌کنند اعم از شربت یا قرص، علایم پزشکی متنوعی را تجربه می‌کنند. از جمله ارگان‌های بدن که حساسیت بالایی نسبت به مصرف متادون دارد دستگاه تناسلی است که مصرف این نوع مواد علاوه بر کاهش میل جنسی می‌تواند حتی منجر به مشکلات نازایی در مردان نیز شود. اعتیاد و رابطه جنسی بر یکدیگر رابطه متقابل و دو طرفه دارند گاه مصرف آنها بر روی رابطه جنسی بویژه با ایجاد تاخیر یا با افزایش میل جنسی می‌تواند در کوتاه مدت رضایت جنسی بیشتری را در زوجین ایجاد كند اما متاسفانه استمرار آن می‌تواند زمینه را برای اختلالات جنسی فراهم كند لذا به مددجوی گرامی توصیه می‌شود از مشورت یک پزشک متخصص در این زمینه بهره ببرد چرا که احتمالا با جایگزینی متادون با برخی مواد دیگر نظیر بوپرونورفین شاید بتوان از عوارض جنسی نامطلوب آن جلوگیری به عمل آورد .

    2020-06-28 10:46:09 ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۱۶:۰۹ 3580

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ