فال کودکان

فال کودکان را از دست ندهید.

فروردین

چشمان نافذش حقیقت و شیطنت درونی‌اش را پنهان می‌کند. آن‌قدر با متانت سرش را خم می‌کند و لبخند می‌زندکه مادر و پدر فریب می‌خورند و فکر می‌کنند مظلوم‌تر از این بچه وجود ندارد. ولی وقتی کمی بزرگ‌تر شد تازه متوجه می‌شوید که چه اشتباه بزرگی کرده‌اید. در برابر این کودک ساکت و آرام،‌آن‌قدر ملاحظه‌کرده‌اید که چاره‌ای جز ادامه این راه ندارید.

اردیبهشت

هرچه که می‌خواهد با زبان بازی است. با زبانش مار را از سوراخ درمی‌آورد چه برسد به دل پدر و مادر. مادر در برابر این گربه ملوس بیش از حد اختیار از کف می‌دهد و حتی به‌خاطر او به فرزندان دیگرش بی‌توجهی می‌کند. اگر فرزندتان متولد این ماه است،‌سعی کنید فریب گریه‌ها و خنده‌های بی‌جای او را نخورید وگرنه وقتی پیر شدید،‌افسوس خواهید خورد.

خرداد

پرشور و پرشیطنت است. آن‌قدر انرژی دارد که از همان اول پدر و مادرش را به ستوه می‌آورد. به خاطر همین شیطنت‌هاست که مادر و پدر کمتر به او توجه می‌کنند و تصورشان بر این است که این بچه می‌تواند در هر شرایطی از حق خود دفاع کند. ولی اگر فرزندی متولد این ماه دارید،‌باورتان را عوض کنید. به جای اینکه از کودک متولد خرداد خود فاصله بگیرید، به او نزدیک شوید. او قلب مهربانی دارد و با همین قلب مهربانش است که هیچ‌وقت در آینده شما را تنها نخواهد گذاشت و توان انجام هر کاری را دارد.

تیر

یکدنده و مغرور است. اگر چیزی را از او بگیرید،‌دیگر هرگز برای پس گرفتن آن به سراغ شما نخواهد آمد و با گریه و خنده‌هایش در پی تصاحب دل شما نخواهدبود. این کودک باهوش اما شیطان زرنگ‌تر از آن است که دست خودش را پیش شما رو کند. او در نهایت سکوت و آرامش با آب‌زیرکاهی که دارد به همه چیز دست پیدا می‌کند به‌طوری که برایتان باورکردنی نیست وقتی بزرگ می‌شوید افسوس می‌خورید که چرا او را محروم کرده‌اید چون او در آینده عصای دست شماست و انرژی فوق‌العاده‌اش را حفظ می‌کند.

مرداد

شیرین‌زبان‌تر از آن است که بتوانید در برابر مقاومت کنید. گاهی آن‌قدر مظلوم و مهربان می‌شود که به سرعت دلتان را به چنگ می‌آورد و گاهی با قهر و غرورش شما را به طرف خودش جذب می‌کند به جای اینکه دل او را برنجانید سعی کنید به او بیشتر محبت کنید زیرا کودکان متولد مرداد ماه تحت تأثیر حرف هستند و محبت زبانی را به یاد می‌سپارند و از آن لذت می‌برند.

شهریور

وقتی عصبانی می‌شود هیچ‌کس و هیچ چیز نمی‌تواند جلودارش باشد. در برابر کودکان شهریورماه و خشمشان تا می‌توانید مقاومت کنید زیرا اگر یک بار در برابرش کوتاه بیایید قافله را باخته‌اید و اقتدارتان را به باد داده‌اید.

کودکان شهریوری تن‌پروری و تنبلی را خیلی دوست دارند به همین خاطر از همان اول آنها را مجبور به انجام کارهای شخصی‌شان بکنید وگرنه تا زمانی که کنارتان هستند ناچارید تا کارهایشان را انجام دهید.

مهر

آن‌قدر احساساتی است که حتی وزش یک باد ناملایم خاطرش را آزرده می‌کند. این کودک را باید لای پنبه بزرگ کنید. مبادا که خاطر نازکش آزرده شود. اگر از چیزی برنجد و کسی باعث ناراحتی‌اش شود هرگز از دلش بیرون نمی‌رود و همیشه به یادش خواهدماند برای همین بهترین روش را در برابر او در نظر بگیرید. مبادا که از دستتان برنجد.

آبان

اگر به چیزی بخواهد و دسترسی به آن برایش میسر نشود، زمین و زمان را به هم می‌دوزد. کودکان متولد این ماه سعی دارند حتی با لجبازی هم که شده در برابر هیچ‌کس کوتاه نیایند ولی آن‌قدر زیرک هستند که در شرایط دشوار از بین پدر و مادر یکی را برای خود نگه دارند تا موقعیتشان حفظ شود. برای همین اگر کودکتان متولد آبان است، به یاد داشته باشید که با انسان زیرک و جسوری سروکار دارید.

آذر

احساساتی است. اگر از شما برنجد فوراً به طرف شما برمی‌گردد ولی در کنار این قلب رئوف و مهربان به یاد داشته باشید که با زیرکی خاصی که دارد با لجبازی طرف هستید که در هر شرایطی آماده گرفتن انتقام است. انرژی زیادی که این کودکان دارند آنان را از همسن و سال‌هایشان موفق‌تر می‌کند.

دی

در سرما و گرما در کنارتان می‌مانند. این کودکان انسان‌هایی احساساتی و وفادار هستند. در میان کودکان متولد فصل زمستان این بچه‌ها علاقه‌ و وابستگی بیشتری نسبت به والدینشان نشان می‌دهند. این کودکان موفق و باهوش نیاز به شادی دارند و غم باعث افسردگی‌شان می‌شود. سعی کنید در شرایط سخت زندگی از آنان حمایت کنید تا این فرشتگان شکننده از پای درنیایند.

بهمن

هیچ چیز نمی‌تواند باعث شود تا این کودکان از پای درآیند. کودکان متولد بهمن ماه آن‌قدر خونسرد هستند که نباید نگرانشان باشید. آنها سعی می‌کنند از همان کودکی همه چیز را به آرامش بگذرانند. اگر کودکتان متولد بهمن ماه است،‌بی‌جهت در برابر این خونسردی او عصبی نشوید و اوقاتتان را تلخ نکنید. باید با او مدارا کنید.

اسفند

اگر چیزی بر وفق مرادش نباشد،‌آن‌قدر اصرار می‌کند تا شما را وادار کند او را به خواسته‌اش برسانید.

کودکان متولد اسفندماه در میان همسالان خود زیاد محبوب نیستند چون آن‌قدر به دیگران و همسن و سال‌های خود زور می‌گویند که کسی دوست ندارد با آنها دوست شود. این را بدانید که کودکان متولد اسفندماه دوستان زیادی ندارند و شما باید آنها را در برابر این خلأ عاطفی حمایت کرده و روش درست دوستیابی را به آنها بیاموزید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟