سیزده به در متفاوت و کرونایی در شیراز + عکس

سیزده به دررر

سیزده به درر

سیزده به در شیراز

جوجه

13 به در

13 به در شیراز

13 به در در شیراز

طبیعت گردی

به گزارش رکنا ، شرایط امسال ما در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) از سال‌های قبل متفاوت است و برای پیشگیری و شکست ویروس کرونا بهترین راه ماندن در خانه است.

امروز سیزدهم فروردین و در روز طبیعت برخی شهروندان خلاق استان فارس با ماندن در خانه و نرفتن به دل طبیعت از به خطر افتادن جان خود و هزاران نفر خودداری کردند.

مردم خلاق با بساط کردن در حیاط منزلشان به جای گره زدن سبزه، دل های اهل خانه را به هم گره زدند و سیزده خود را به در کردند.

پزشکان و متخصصان علوم پزشکی اعلام کردند: با همدلی و همیاری برای قطع زنجیره انتقال کروناویروس و سلامتی خود و اطرافیان در خانه بمانیم.

همچنین مصطفی عباسی رئیس پلیس راهور فارس با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد غیرضروری خودرو‌ها از در منازل، اظهار کرد: با هدف کنترل سفر‌های غیرضروری و کاهش تردد خودرو‌ها، از روز ۱۲ تا ۱۵ فروردین، خودرو‌هایی که در جاده‌های استان اقدام به ترد غیرضروری می‌کنند، بوسیله دوربین جریمه می‌شوند.

او اضافه کرد: جریمه خودرو‌های متخلف در جاده‌های استان، بوسیله دوربین‌ها اعمال می‌شود، اما در سطح شهر، ماموران پلیس به کنترل تردد خودرو‌ها در این بازه زمانی، اقدام می‌کنند.

رئیس پلیس راهور فارس اضافه کرد: خودرو‌هایی که تردد غیرضروری و یا قصد رفتن به طبیعت را دارند، بوسیله ماموران پلیس، شناسایی و جریمه می‌شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟