حجم ویدیو: 1.43M | مدت زمان ویدیو: 00:00:12

به گزارش رکنا، ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی پدیده‌ای عجیب را بر فراز اهرام ثلاثه مصر به تصویر می‌کشد. در حالی که این پدیده بدون شک منشاء فرازمینی داشته، اما مشخص نیست آیا یک پدیده طبیعی بوده یا توسط موجودات هوشمند بوجود آمده است. این ویدئو که با تلفن همراه تهیه شده است پرواز دو شی درخشان عجیب را در محدوده اهرام ثلاثه نشان می‌دهد.

در این ویدئو در حالی که یک شی درخشان در حال حرکت در آسمان است ناگهان یک شی حلقه‌ای شکل درخشان از داخل آن به عقب شلیک شده و در جهت مخالف شروع به حرکت می‌کند.

یکی از سایت‌های رصد یوفو‌ها در جهان با انتشار این ویدئو مدعی شد که سازندگان واقعی اهرام ثلاثه برای دیدن سازه‌های خود از زمین بازدید کرده‌اند. این ویدئو توسط یک توریست چینی که در حال بازید از اهرام ثلاثه بود ثبت شد و در ماه ژوئن در یک کانال یوتیوب چینی به اشتراک گذاشته شد.

 واکنش اسکات سی وارینگ، یوفو‌شناس مطرح

انتشار این ویدئو در یوتیوب با واکنش‌های مختلف کاربران همراه بود. در حالی که عده‌ای از کاربران اشیاء پرنده در این ویدئو را شهاب سنگ دانستند برخی دیگر، اما آن‌ها را شی پرنده ناشناس یا یوفو قلمداد کردند. انتشار این ویدئو با واکنش اسکات سی وارینگ، یوفو‌شناس مطرح نیز همراه بود. او نیز با انتشار این ویدئو در وبلاگ شخصی اش در کپشنی نوشت: «این یوفو در پوشش یک شهاب سنگ آسمان را در می‌نوردد، اما سپس یک گوی سفید رنگ از داخل آن شلیک شده و در جهت مخالف حرکت می‌کند.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟