همسر دوستی به سبک مدیر عامل فیس بوک +عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، زاکربرگ در یک پست اینستاگرامی نوشت که همسرش پریسلا باید در طول شب بارها برای بررسی وضعیت بچه ها از خواب بیدار شود و در نتیجه زاکربرگ سعی کرده راهی برای حل این مشکل پیدا کند.

خالق فیس بوک سعی کرده با کمک استعدادهای مهندسی خود به همسرش پریسیلا چان کمک کند راحت تر بخوابد. مارک زاکربرگ، تاکید کرده که هدفش از ساخت "جعبه خواب" چوبی این است که زودتر از همسرش بفهمد باید برای سر زدن به بچه ها اقدام کند.

این جعبه در کنار تخت خواب آنان قرار می گیرد و تابش نوری ملایم بین ساعات 6 تا 7 بعد از ظهر دارد. این درست همان زمانی است که دخترانشان ماکسیما و آگوست از خواب بیدار می شوند. نور این جعبه، به اندازه کافی ضعیف است که شان را بیدار نکند و به اندازه کافی کرد، اما به اندازه کافی قابل مشاهده است تا مارک را بیدار کند. درواقع درجه حساسیت این جعبه بر اساس حساسیت زاکربرگ و چان به نور طراحی شده است.

زاکربرگ در این خصوص گفت: تا کنون این کار بسیار قوی تر از انتظار من بوده و اکنون همسرم می تواند در طول شب بخوابد. به عنوان یک مهندس، ساختن وسیله ای برای کمک به همسرم برای من بسیار مهم است و این یکی از بهترین روش هایی است که می توانم از همسرم عشق و قدردانی بیاموزم.

زاکربرگ پیشنهاد کرده که اگر افراد دیگر نیز مایل باشند از این جعبه استفاده کنند، می تواند دستور ساخت این جعبه را در اختیار دیگران نیز بگذارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟