به گزارش گروه ترجمه رکنا، خواهر مگان مارکل همسر شاهزاده هری به مگان التماس کرده که پیش از آن که دیر شود با پدر بیمارش آشتی کند.

سامانتا مارکل در نامه ای که شخصا به کاخ کنزینگتون رساند از خواهرش خواسته تا با پدرش توماس که 74 ساله و بیمار است آشتی کند.

سامانتا که 53 سال دارد و ماه ها است که در رسانه ها از مگان انتقاد می کند کنون خواستار آشتی کردن او با پدرشان شده است.

او در گفت و گویی با روزنامه دیلی میل گفته امیدوار است که مگان کار درست را انجام دهد و حالا که قرار است خود بچه دار شود با پدرش صلح کند.

سامانتا خود دچار گروهی از بیماری های داخلی است که مانع شده او نامه را به دست خط خود بنویسد اما می گوید آن را با خطی خوش تایپ کرده است .

چندی پیش از او روی صندلی چرخدارش عکس گرفتند در حالی که داشت نامه را به محل زندگی مگان می رساند.

در این نامه دو صفحه ای سامانتا همچنین از خواهرش می خواهد گزارشاتی را که گفته بودندحمله قلبی پدرش در روز عروسی او ساختگی بوده را باور نکنند.

این گزارشات ابراز می کردند که علت این که پدر مگان حاضر به همراهی او در روز عروسی اش نشده این بوده که خجالت می کشیده است .

سامانتا نوشته: مهم ترین مسئله این است که حمله قلبی پدر حقیقی بود و نه یک بار بلکه دوبار اتفاق افتاد و پیامد استرس زیادی بود که از درک اشتباهش از رابطه تو با همسرت ایجاد شده بود. اما تلاش او برای دوری از تنش روانی اش نتیجه برعکس داد، او تو را عاشقانه دوست دارد و برای همین بارها تلاش کرده که با هردوی شما خصوصی یا عمومی تماس بگیرد.

سامانتا در ادامه نوشت: گمان نکنم او بتواند دوری از تو و این قطع ارتباط را از نظر روحی و جسمی تاب بیاورد ، او همیشه تو را دوست داشته و تاکنون برای تو فداکاری های بسیاری کرده است.

هفته پیش سامانتا گفته بود که پس از شنیدن بارداری مگان سرانجام احساس آمادگی می کند تا کینه عمیقش نسبت به خواهر ناتنی اش را از یاد برده و با او آشتی کند.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟