تتوی جالب پای ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی از کودکی وارد دنیای بازیگری شد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: ارسلان قاسمی بازیگری را از دوران خردسالی آغاز کرد، این روزها ارسلان قاسمی فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد.

ارسلان قاسمی بازیگر جوان سینما،تئاتر و تلویزیون ایران در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود عکسی از جمع دوستانه خود با نیما شاهرخ شاهی بازیگر نام آشنا منتشر کرد. در این عکس تتوی روی پای ارسلان قاسمی توجه ها را به خود جلب کرد. همچنین این جمع دوستانه انتقادهایی را نیز برای این بازیگران به همراه داشت و کاربران با توجه به شیوع ویروس کرونا تذکر دادند که چرا آنها از ماسک استفاده نکرده اند.

ارسلان قاسمی کیست

ارسلان قاسمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد 1 خرداد 1374 در تهران می باشد و 22 سال سن دارد.

ارسلان قاسمی در سن هفت سالگی برای اولین بار جلوی دوربین رفت.او دو خواهر دارد و یک برادر.

تحصیلات : وی دارای دیپلم کامپیوتر می باشد.

شروع بازیگری : اولین سابقه بازیگری وی مربوط به سریال در چشم باد می باشد که قاسمی نقش کودکی های پارسا پیروزفر را بازی می کرد.

ارسلان قاسمی بعد از آن نیز در سریال یوسف پیامبر نیز حضور داشت و بعد از آن در مجموعه های دیگری به ایفای نقش پرداخت.

ماجرای ازدواج و همسرش

مدت هاست اخباری در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف مبنی بر ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه بازیگر دختر که این دو پیش از این تجربه همکاری در چند فیلم و سریال را داشته اند مطرح بود که چندین بار توسط هر دو طرف تکذیب گردید .

پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، در خصوص خبری مبنی بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی گفت: این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه کار باید بکنم.

ارسلان قاسمی نیز به تازگی در جدیدترین مصاحبه اش با سامان گوران گفته است که او یک نفر دیگر را دوست دارد و الان در زندگی اش است و دوست ندارد اسمش را کنار ترلان پروانه بگذراند . برخی از طرفداران وی فردی که ارسلان قاسمی عاشق اوست را دیبا صالحی نام برده اند که قاسمی چندی پیش عکسی از او با خودش منتشر کرده بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

کدخبر: 675053 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟