عکس گرفتن های زهره فکور صبور درحال رانندگی

زهره فکورصبور بازیگر ایرانی است که طرفداران زیادی دارد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلوزیون ایران در اینستاگرام خود عکس جدیدی منتشر کرد. در این عکس زهره فکور صبور پشت فرمان خودرواش نشسته و درحالی که آرایشی غلیظ دارد لبخند زده است.

او در شرح این عکس اینطور نوشت:

زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردی.

Screenshot_2021-02-17 Zohre Fakour ( zohrefakour) on Instagram • 331 photos and videos

زهره فکور صبور کیست؟

زهره فکورصبور در نخستین روز فروردین ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد[نیازمند منبع]. خانوادهٔ وی ۷ نفره‌اند[نیازمند منبع]. نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاری اش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

بعد هم نقش‌های تقریباً کوتاهی در سریال‌های معمولی و مخصوصاً اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دههٔ ۱۳۷۰ بسیار پرکار بود. این قضیه تا اواخر سال‌های دههٔ ۱۳۸۰ ادامه داشت و بازی در نقش‌های بلندی مانند سریال‌های کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش‌های اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در سریال دردسرهای عظیم یک و دو دوباره به تلویزیون بازگشت.

از بازیگری زهره فکور صبور تا مدلینگ لباس

زهره فکور صبور از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت‌ها کرده و عکس‌هایی از خود و این اجناس را در حساب شخصی اینستاگرامش نیز می‌گذارد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟