‍رابعه اسکویی با تیپ سفید برفی جوان تر از قبل شد +عکس

به گزارش چهره ها رکنا: در اولین روز زمستان سال ۹۹ رابعه اسکویی با انتشار عکسی از خود از تیپ زمستانی اش رونمایی کرد.رابعه اسکویی در این عکس طوری ژست گرفته بود که انگار دارد از سرما به خود می لرزد.

رابعه اسکویی متولد ۱ مهر ۱۳۴۵ در تهران و هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است.او دوره بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان گذرانده‌است.

رابعه اسکویی

مهاجرت و حضور در جم تی‌وی

در ۱۳ دی ۱۳۹۴ و به دنبال آن که چکامه چمن‌ماه، صدف طاهریان و مانی کسراییان به شبکه ماهواره‌ای جم تی وی پیوستند، خبر مهاجرت رابعه اسکویی از ایران برای پیوستن به این شبکه ماهواره‌ای برای بازی در یک فیلم ویدئویی منتشر شد. این بازیگر نوروز ۱۳۹۵ در گفتگویی با ویژه‌برنامه نوروزی جم تی‌وی از انگیزه‌هایش برای مهاجرت سخن گفت.

خبر غیرمنتظره رابعه اسکویی یکسال پس از بازگشت از شبکه جم

بازگشت  رابعه اسکویی به ایران

رابعه اسکویی بعد از دو سال حضور در خارج از کشور و فعالیت در شبکه جم تی‌وی ابراز پشیمانی کرد و در ۴ بهمن ۱۳۹۶ به ایران بازگشت و از بازگشتش احساس خوشحالی کرد. او مورد استقبال گسترده بازیگران قرار گرفت و در اولین مصاحبه‌اش هدف اصلی مهاجرت به خارج از کشور را توجه نکردن بعضی‌ها به هنرمندان در داخل کشور و تصمیم‌گیری شخصی خودش و همچنین هدف از بازگشت به ایران را بیماری و علاقه به وطن عنوان کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟