آرایش غلیظ خانم بازیگر جوان / تغییر چهره فاحش + عکس

شیوا خسرو مهر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر عکسی با آرایشی غلیظ در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. شیوا خسرومهر متولد ۲۴ آبان ۱۳۵۰،سبزوار بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. شیوا خسرومهر در خانوادهای هنرمند متولد شده است. این بازیگر یک دختر به نام رکسانا دارد.

شیوا خسرو مهر

پدر بازیگر شیوا خسرو مهر 

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، گفتنی است پدر شیوا خسرومهر نیز با نام هوشنگ، پیشکسوت تاتر در سبزوار است که شغل اصلی او خدمت معلمی در آموزش و پرورش بوده است.

شروع فعالیت هنری 

این بازیگر از کودکی با تئاتر آشنا بوده چون پدرش در این عرصه حضور داشته و فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا بوده، شیوا خسرو مهر علاوه بر بازیگری در زمینه داستان نویسی هم فعالیت دارد. در کلاسهای امین تارخ هم حضور داشته ، اولین حضورش بر روی صحنه سال 79 در تله تئاتر به سوی دمشق به کارگردانی استاد سمندریان بوده است.

شیوا خسرو مهر

داستان نویسی شیوا خسرو مهر

خسرومهر فعالیت هنری خود را محدود به تئاتر نکرد و پس از مدتی به عنوان داستان نویس و بازیگری حرفه ای در سینما نیز شناخته شد.اولین کار شروع بازیگری او همزمان با دورهای بازیگری بود که اولین کار خود را با نام مجلس نامه با آقای رحمانیان استارت زد و سپس در تله تئاتر خود مرحوم سمندریان حضور پیدا کرد و مدتی بعد با معرفی مهدی فخیم زاده در سریال کاشانه به تلویزیون نیز راه پیدا کرد.

شیوا خسرو مهر

حضور خان بازیگر در سینما

اولین حضورش در سینما در سال 81-82 در فیلم سینمایی عروس مهتاب به کارگردانی خسرو ملکان رم خورد و تاکنون در فیلم ها و مجموعه های متعددی به ایفای نقش پرداخته است. فیلم های سینمایی همچون کارناوال مرگ، سایه وحشت، امپراطور، ورود به صحنه جرم ممنوع، سنگ کاغذ قیچی، مخمصه، عروسی مهتاب و عشق فیلم و سریال های محله تهرونی ها، خط شکن، نرگس، یلدا، اسلحه سرد و قلب یخی بخشی از کارنامه قابل قبول شیوا خسرومهر در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون است.

شیوا خسرو مهر

ازدواج شیوا خسرو مهر 

شیوا خسرو مهر در گفتگویی اشاره ای به جدایی از همسرش داشته، او در این رابطه گفته: هم پدر بودن و هم مادر بودن سخت است، مخصوصاً وقتی که مجبوری سوا و جدا از مادر نقش پدر را هم ایفا کنی و برای فرزندت سوای مادر، پدر هم باشی شاید جالب باشه که براتون بگم تبریکاتی که من روز پدر می گیرم خیلی بیشتر از زمان هایی است که برای روز مادر بهم تبریک می گن است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟