خودشیفتگی شهره قمر در یک گفتگو / او بزرگان سینمای ایران را زیر سوال برد + فیلم و جزئیات
حجم ویدیو: 38.05M | مدت زمان ویدیو: 00:06:11

شهره قمر بازیگر سینمای کشورمان که خود را تنها بازیگر مطلق سینمای ایران می داند، با وجود کم کار شدنش هنوز خود را سوپر استار می داند و یکی از دلایل کم کاریش را مافیای سینمای ایران می داند، او به تهیه کنندگانی چون محمد حسین فرح بخش و محمدرضا شریفی نیا حمله کرد و گفت: قسمت اعظم سینمای ایران متاسفانه دست این افراد است که به نظر من این قسمت بخش آب دوغ خیاری است و بزرگترین ضربه را همین ها به سینما می زنند. باید اصل و ریشه سینمای ایران نابود شود و از اول ساخته شود.

به گزارش گروه هنری رکنا، شهره قمر در خصوص کرونا که این روزها میهمان ناخوانده کشورمان است گفت: اعتقادی به کرونا ندارم، احساس میکنم یک شایعه جهانی است.

شهره قمر

شهره قمر: اصلیتم کرد است

اصلیتم از سمت پدری کرد است. در واقع متولد کردستان هستم ، منتها شناسنامه ام صادره از تهران است.

ولی خب از افتخاراتم این است که بگویم من یک کرد هستم و محل تولدم یک شهرستان در کردستان بوده است. تحصیلات آکادمیک ندارم ، رشته اصلی ام حسابداری است. عاشق هنر هستم.

به موزیک خیلی علاقه دارم ، خودم هم می شود گفت به یک نحو موزیسین هستم ، گیتار را به صورت حرفه ای می زنم.

دختر هزار چهره سینما

بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را به خاطر گریم های متفاوتش «دختر هزار چهره سینما» می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوده است.

شهره قمر

شروع فعالیت هنری شهره قمر

او بازیگری را از سال 1388 آغاز کرد.اولین حضورش در سینما در فیلم سینمایی انعکاس بود ، او در این فیلم توانست در قالب زنی اغواگر بنام «فرشته» بازی قابل قبول و باور پذیری را از خود ارائه دهد.با محاسبه تاریخ تولد درج شده در سایت رسمی این بازیگر و زمان فیلمبرداری فیلم انعکاس که در سال 1386 بوده است این بازیگر در آن فیلم 14 سال داشته است!برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟