انتشار عکس تولد مریم کاویانی در کنار همسر دولتمردش

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، مریم کاویانی بازیگر مطرح کشورمان با انتشار عکسی از خود و همسرش در روز تولدش از او تشکر کرد و و از غم از دست دادن پدرش گفت و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " ٥٠ سال را پشت سر گذاشتم و با کوله بارى از تجربه ، زندگى را ادامه خواهم داد و شکرگزار خواهم بود براى نفسى که از خداوند دارم .

اما ،احساس غریبى است ، چون اولین سالى است که بدون پدرم این روز را مى گذرانم ...

ممنونم از همسر مهربانم که در این ایام سخت همراهم هستند."

مریم کاویانی

مریم کاویانی فارغ‌التحصیل رشته پرستاری است و فعالیت هنری خود را در مقام بازیگر از سال ۱۳۸۳ با فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه آغاز کرد. مریم کاویانی، متولد اهواز است. او می‌گوید از میان بازیگران فقط هدیه تهرانی، محمدرضا فروتن و افسانه بایگان را می‌شناخته است و روزی گذر نادر مقدس به بیمارستان مهراد که او در آنجا مشغول به کار است، می‌افتد.

مریم کاویانی

مقدس از مریم کاویانی دعوت می‌کند تا بازدیدی داشته باشد از پشت صحنه فیلم رؤیای جوانی که در دست ساخت دارد. کاویانی بر تردیدهایش غلبه می‌کند و از سر کنجکاوی در پشت صحنه این فیلم حاضر می‌شود. مقدس به او می‌گوید که چهره خوبی برای بازیگری دارد و با اصرار مانتوی سفیدی بر تنش می‌پوشانند و روانه جلوی دوربینش می‌کنند تا ایفاگر نقش کوتاه یک خانم دکتر شود و این‌گونه مریم کاویانی بازیگر می‌شود.

مریم کاویانی

ازدواج های مریم کاویانی

ازدواج اول مریم کاویانی در نهایت به جدایی و طلاق ختم شد، بسیار از سایت ها به اشتباه عکس برادر او را بعنوان همسر اولش منتشر کردند.

در زمستان 97 حضور مریم کاویانی با همسر دوم خود رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه مورد حیرت اهالی هنر شد ! این دو مدتی است با هم ازدواج کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

 

کدخبر: 579360 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟