ماجرای گریه مهران مدیری در اتاق خواب چه بود؟ / هنرمندان که با من ازدواج می‌کنن!
حجم ویدیو: 14.23M | مدت زمان ویدیو: 00:01:46

به گزارش رکنا، شب گذشته مهران مدیری میزبان زوج هنرمند الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی بود.

در ابتدا مهران مدیری گفت: الیکا رزاقی به شدت نسبت به کرونا ترسو هستند؛ قبل از اینکه وارد لوکیشن شوند، سه ماشین آب پاش بزرگ جلو آمدند و همه ما را شستند و ضدعفونی کردند. حتی بین راه مانتو خریدند و چه مانتوی چروکی هم خریدند! (خنده). امین جان چه کار می‌کنی با چنین خلقیاتی؟!

عبدالرزاقی در واکنش به صحبت های مهران مدیری اظهار کرد: من وقتی سر کار می‌روم و مثلاً یکی از عوامل آنفلوآنزا گرفته، به خانه که می رسم برای امین تعریف می‌کنم و جالب است که امین دو هفته مریض می‌شود! (خنده) به خاطر این تاثیرگذاری هاست که من مواظب هستم. زندگانی هم گفت: البته قبل از ازدواج اینجوری نبودم؛ بعد از ازدواج این طور شدم (خنده)

توضیحات امین زندگانی درباره رقصش در روزهای کرونایی

مهران مدیری در ادامه، درباره حواشی رقص (حرکات موزون) کرونایی زندگانی سوال کرد و او پاسخ داد: باید از یک منظر دیگر به آن نگاه کنیم؛ هدف من روحیه دادن به خط مقدم مبارزه با کرونا یعنی مدافعان سلامت بود. بگذارید مثالی بزنم؛ سال ۶۱ که خرمشهر آزاد شد، تمام مردم ایران شادی کردند و همین حرکات موزون داشتند و کسی در آن لحظات فکر نکرد ما بالغ بر ۳۰ هزار شهید و مجروح دادیم تا خرمشهر آزاد شود. من هم وقتی خواستم این کار را انجام دهم، اولویتم شاد کردن و روحیه دادن به مدافعان سلامت بود و به این فکر نکردم که برخی خانواده‌ها عزیزی را در بستر بیماری دارند.

در بخش دیگر گفت و گو، الیکا عبدالرزاقی درباره ترس خود از زلزله و فوت پدرش صحبت کرد و گفت: من از زلزله می‌ترسم؛ چرا که در زمان زلزله رودبار ما رشت زندگی می‌کردیم و شب زلزله به خاطر رفت و آمد‌هایی که داشتیم، قلب پدرم گرفت و متاسفانه او را از دست دادیم.

بازیگر سریال «سرباز» درباره حواشی مصاحبه خود پیرامون این مجموعه اظهار کرد: برخی می‌گفتند سریال کند است و ریتم خوبی ندارد؛ من هم گفتم ما شانس خوبی داشتیم که سریال در ماه رمضان پخش شد تا دیده شود. منتهی عزیزان رسانه ای شیطنت کردند و تیتر زدند که «وقتی کارمان را می‌کوبند، یعنی دیده می‌شود».

Q92x3cLjAK21

در ادامه مهران مدیری از علاقه الیکا عبدالرزاقی به خواب صحبت کرد و گفت: این قدر به خواب علاقه دارد که به خاطرش سر جلسه کنکور حاضر نشد و گرفت خوابید!

yPZZMV2Im1sA

زندگانی نیز درباره این موضوع گفت: اوایل که ازدواج کرده بودیم، الیکا عبدارزاقی صبح می‌خوابید و عصر بیدار می‌شد. من ۱۲ شب می‌خوابیدم و ۶ صبح بیدار می شدم. با خودمان گفتیم پس چرا با هم زندگی می‌کنیم وقتی اصلاً همدیگر را نمی‌بینیم (خنده). اما به مرور این تضاد کم شد و به جایی رسید که هر دو طرف کمی ساعت خواب و بیداری مان را کنترل کردیم.

الیکا عبدارزاقی هم گفت: اوایل تو رودربایسی بیدار می‌شدم. زشت بود آخه (خنده) و البته صبح‌های خیلی بد اخلاقی داشتم. اما به مرور خوب شدم.

زندگانی همچنین درباره خواب همسرش گفت: من تا حالا ندیده بودم یک بازیگر پنج و نیم صبح آفیش باشد و اول گریه کند و بعد سر کار برود!

ماجرای گریه مهران مدیری چه بود؟

در ادامه مهران مدیری گفت: اتفاقاً من گریه کردم! (خنده). من سر یک سریال شبکه خانگی نقش پلیس را بازی می‌کردم. صبح زود بیدار شدم؛ کاملاً دیوانه بودم و با خودم گفتم پلیس شدنت چی بود؟! این قدر به خودم فحش دادم که نگو. بعد گریه ام گرفت و با خودم گفتم برای چه گریه می‌کنی؟! پاشو برو سر کارت. خلاصه که با گریه رفتم سر کار.

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی چگونه با هم آشنا شدند؟

امین زندگانی سپس درباره نحوه آشنایی خود با همسرش گفت: آشنایی ما از یک کار مشترک شروع شد؛ من برای بستن قرارداد بازی در یک سریال رفته بودم. ناگهان دیدم ایشان از دور من را نگاه می‌کنند و می‌خندند. سلام دادند و من هم پاسخ دادم و نهایتاً این آشنایی به ازدواج ختم شد.

الیکا عبدارزاقی هم گفت: امین آن روز یک جلیقه قرمز پوشیده بود؛ من از دور دیدمش و او را شناختم. وقتی فهمیدم قرار است او هم در این پروژه باشد، دیگر رقم قرارداد را اصلاً نپرسیدم و قرارداد بستم (خنده)

سوتی خنده دار مهران مدیری در برنامه دورهمی

اما یکی از جالب ترین اتفاقات برنامه دیشب سوتی خنده دار مهران مدیری بود.

در بخشی از گفت‌وگو مهران مدیری می‌خواست سوالی بپرسد که به اشتباه گفت: هنرمندان که با من ازدواج می‌کنن! (خنده). با این سوتی خنده‌دار که البته زندگانی از آن با عنوان «خودزنی» یاد کرد، جمعیت حاضر همراه با مدیری و مهمانانش به شدت خندیدند و برای لحظاتی گفت و گو متوقف شد.

مهران مدیری در ادامه اشتباه خود را تصحیح کرد و گفت: هنرمندان که با هم ازدواج می‌کنند، اطرافیان بیشتر از اینکه خوشحال شوند نگران می‌شوند. چون فکر می کنند زندگی هنرمندان چندان با دوام نیست.آیا برای شما هم این طور بود؟

الیکا عبدارزاقی در پاسخ گفت: ازدواج مقوله عجیب و غریبی است و همه درباره اش وحشت دارند؛ اما راستش خانواده من نگران نبودند.

افشاگری امین زندگانی از شدت عصبانیتش

الیکا عبدارزاقی با «سریال قهوه تلخ» دیده شد و برای آن جایزه جشن حافظ را گرفت. زندگانی با ذکر این موضوع گفت: بگذارید اعتراف کنم که من شیرینی آن جایزه را به کام ایشان تلخ کردم. ماجرا این بود که من ساعت ها با الیکا عبدارزاقی در آن شب تماس می گرفتم و او پاسخ نمی داد و من حسابی نگران شده بودم. تا اینکه ساعت حوالی دوازده و نیم شب جواب داد و من بلافاصله با عصبانیت زیاد گفتم «معلوم هست کجایی؟ چرا جواب نمیدی و ...». او گفت توضیح می دهد اما من به او امان نمی دادم. ناگهان شنیدم که یک نفر به او به خاطر کسب جایزه حافظ تبریک گفت. آنجا بود که آرام شدم و گفتم «عه، جایزه گرفتی؟!» ولی دیگر فایده نداشت و ناراحتش کرده بودم. هیچ وقت خودم را نمی بخشم به خاطر این موضوع.

الیکا عبدارزاقی هم گفت: راستش آن شب نمایشگر سالن مدام من را نشان می‌داد و می‌خواستم اگر برای جایزه صدایم کردند، خیلی مودب و با کلاس باشم. متوجه می شدم که تلفن زنگ می‌خورد، اما نمی‌خواستم تکان بخورم و جواب بدهم (خنده)

از اتفاقات جالب دیگر برنامه دیشب تست بازیگری گرفتن مدیری از این زوج جوان بود؛ در میانه این کار لیوان آب روی میز مدیری برگشت و لباس او و سطح میز را خیس کرد.

مهران مدیری از بچه‌های پشت صحنه دستمال گرفت و همراه زندگانی میز را خشک کرد و در نهایت از خیر تست گرفتن گذشت و گفت: امیدوارم امشب به خیر بگذرد؛ آرزویم این است که این گفت و گو هرچه زودتر تمام شود! (خنده)

در پایان برنامه، امین زندگانی یک مصاحبه قدیمی و زیر خاکی که برای سال ۷۷ بود را به مدیری نشان داد؛ مصاحبه ای تلویزیونی که مهران مدیری و امین زندگانی به عنوان مهمان در آن حضور داشتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟