به گزارش رکنا، سردار "حمید هداوند"، با حضور در منزل جانباز "سید صالح موسوی" رزمنده‌ای که او را گنجینه خاطرات خرمشهر می‌نامند بیان داشت: اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون حماسه آفرینی شهداء، جانبازان و آزادگان "هشت سال دفاع مقدس" است که با رشادت های خود دشمنان را به خاک ذلت نشاندند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ما برای همیشه خود را مدیون ایثارگری و جانفشانی این عزیزان می‌دانیم و تا ابد خود را وام‌دار آنها میدانیم.

وی افزود: این جانباز سید صالح موسوی نماد و نشانه مقاومت نسلی مقاوم است که با دست خالی در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادند و هرگز سر تسلیم فرو نیاوردند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ، عنوان کرد: خاطرات و رشادت‌های کسانی همچون جانباز "سید صالح موسوی"، باید ثبت و ماندگار شود تا آیندگان در جریان رشادت های گذشتگان خود قرار گرفته و بدانند چه مردانی در برابر دشمن ایستادند تا ذره ای از خاک زرخیز ایران اسلامی کم نشود.

گفتنی است، "سید صالح موسوی" که زمانی شکارچی تانک های دشمن در خرمشهر و زمانی از راویان برنامه "روایت فتح" بود، هم اکنون در حال سپری کردن دوران نقاهت بیماری خود است چرا که این رزمنده رشید حماسه آزادی خرمشهر، چندی پیش به عارضه مغزی دچار شده و در منزل خود بستری بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟