کیک جشن تولد رنگ خون گرفت / قتل در اوج شادی

قتل در یک جشن تولد در کرمان رخ داد و  قاتل متواری کمتر از یک ساعت در نرماشیر دستگیر شد.

سرگرد "علیرضا علی آبادی" امروز 27 تیرماه اظهار کرد: با اعلام وقوع قتل جوان ۲۱ ساله در یک مراسم جشن تولد در شهر نرماشیر، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی صحنه جرم مشخص شد بر اثر نزاع بین دو نفر از حاضران در این مراسم یکی از آنان که جوانی ۲۱ ساله بود بر اثر ضربه چاقوی  طرف مقابل به شدت مجروح و قبل از رسیدن به بیمارستان فوت می کند.

قتل وسط جشن تولد جلوی چشم مهمانان

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با بیان اینکه قاتل پس از ارتکاب جرم به همراه یکی از دوستان خود از صحنه متواری می شود، افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از بررسی تخصصی و انجام اقدامات اطلاعاتی، کمتر از یک ساعت قاتل و دوستش را قبل از فرار از شهرستان دستگیر می کنند.

علی آبادی بیان کرد: قاتل که جوانی ۲۸ ساله بود، بلافاصله پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان گفت: به همراه داشتن سلاح سرد و نداشتن توانایی لازم در کنترل خشم باعث بروز این حادثه تاسف بار شد که می طلبد والدین نیز  بر رفتار و حضور  فرزندان خود در این گونه برنامه ها  نظارت و کنترل بیشتری داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟