گریه های دختر فراری برای نجاتش کافی بود / پلیس بموقع سر رسید

دختر فراری از مشهد به تهران فرار کرد. این دختر فراری تصمیم دارد تا نزد خانواده اش برگردد. این دختر فراری بخاطر بدرفتاری های پدرش از مشهد به تهران فرار کرد. دختر فراری از زندگی خود پیش پلیس تهران پرده برداشت. در ادامه بیشتر از دختر فراری بخوانید.

بازداشت دختر فراری در غرب تهران

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، تیرماه امسال ماموران پلیس غرب تهران در جریان سرگردانی دخترنوجوان مشهدی در یکی از پارک های محله خلیج فارس که در حال گریه کردن بود قرار گرفتند و رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

تیم پلیسی با حضور در پارک دختر نوجوان را که چمدانی در دست داشت زیر نظر گرفتند و متوجه شدند اسم این دختر مریم است و از مشهد به تهران سوار بر اتوبوس فرار کرده است.

پس از انتقال دختر 16 ساله به مقر پلیس در تحقیقات مشخص شد، مریم بخاطر آزار و اذیت و توهین های پدرش تصمیم گرفته از خانه به تهران فرار کند.

مریم با چشمانی گریان ماجرای فرار خود را در مقر پلیس اینطور بیان کرد: تقریبا هرشب پدرم در خانه من را با توهین کتک می‌زد هرچقدر به او التماس می کردم فایده ای نداشت.

دختر 16 ساله در ادامه گفت: مادرم در برابر خشم پدرم کاری از دستش برنمی‌آمد و ناتوان بود. یک شب که رفتار پدرم نسبت به شب های دیگر خشونت بیشتری داشت تصمیم گرفتم با اتوبوس به تهران فرار کنم.

مریم ادامه داد: چمدانم را بستم و با خرید بلیط اتوبوس به تهران فرار کردم. لحظه ای که به ترمینال رسیدم مکانی برای خواب و استراحت نداشتم برای همین با پیاده روی به پارکی رسیدم در آنجا ماموران پلیس من را پیدا کردند. تصمیم برای فرار اشتباه بود و قصد دارم دوباره به خانه برگردم.

بنابراین گزارش، پرونده دختر فراری برای بازگردان او به خانواده اش جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟