داماد کینه ای آبروی زن و خواهرزنش را برد / عکس های خصوصی خواهرزن پخش شد

داماد خانواده یاسوجی به خاطر کینه و انتقامی که از خانواده زنش داشت عکس های خصوصی خانواده زن خود و خواهرزن و مادرزنش را در اینستاگرام پخش کرد.

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه‌ و بویراحمد از دستگیری فردی خبر داد که  در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی از خانواده همسرش کرده بود.

به گزارش رکنا، سرهنگ روح الله شهبازی‌پور، رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبر اظهارداشت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر انتشار تصاویر خانوادگی و شخصی وی از طرف فردی ناشناس در شبکه‌‌های اجتماعی، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: دربررسی های صورت گرفته وبا ثبت اظهارات شاکیه مشخص شد که فردی ناشناس با اکانت‌های مختلف در شبکه‌‌های اجتماعی تصاویر خصوصی وی را منتشر کرده است که این کار باعث بی‌آبرویی و هتک حیثیت او شده بود.

آبروی زن یاسوجی در شهر رفت

این مقام مسئول در ادامه افزود: با انجام اقدامات پلیسی و بررسی‌های فنی صورت گرفته مشخص شد داماد خانواده اقدام به انتشار تصاویر خصوصی خانواده زنش کرده بود که سرانجام با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر گردید و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ شهبازی‌پور بیان کرد: متهم پرونده دربازجویی‌های اولیه منکر هر گونه بزه ارتکابی بود ولی پس از مواجهه با مستندات و مدارک جمع‌آوری شده از سوی کارشناسان ضمن اقرار به جرم خود، انگیزه اش را انتقام‌گیری از خانواده زنش به علت اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: متاسفانه اعتماد در فضای مجازی به افراد یکی از مهمترین مشکلاتی است که جامعه با آن روبرو می باشد لذا می‌طلبد شهروندان در فضای مجازی نسبت به اسناد و تصاویر شخصی که در اختیار دیگران قرار می‌دهند حساسیت بیشتری به خرج دهند و هیچ‌گاه تصاویر و فیلم‌های شخصی خود را در فضای مجازی به اشتراک نگذارند.

بازداشت داماد پلید یاسوجی / عکس های خصوصی خواهرزن را همه دیدند

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست: هشدار‌های پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟