وحشت از حمله خونین اوباش به نیما در پارک جنت آباد تهران + جزییات

پسر جوان با چاقو در پارک دامپزشکی جنت آباد پسر تهرانی را هدف ضربات چاقو قرار داد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، اردیبهشت ماه سال جاری مردمی که برای تفریح به پارک دامپزشکی در جنت آباد تهران مراجعه کردند، شاهد چاقوکشی و عربده کشی های 2 جوان بودند.

نیما در درگیری با ضارب جوان مورد هدف ضربات چاقو قرار گرفت و با توجه به جراحت وارد شده به بیمارستان منتقل شد.پس از چند روز نیما قصد شکایت داشت که جوان چاقوکش پسر جوان و خانواده اش را تهدید کرد.

چاقوکشی در پارک دامپزشکی جنت آباد

نیما که از تهدید ضارب جوان ترسیده بود به پلیس تهران برای تنظیم شکایت مراجعه کرد و گفت:«در پارک دامپزشکی با ضارب چشم تو چشم شدم که همین موضوع  باعث ایجاد درگیری شدیدی بین من و او شد که در این درگیری پسر جوان برای من چاقو کشید و مرا از ناحیه دست مجروح کرد.»

نیما در ادامه گفت:«در صحنه درگیری مدارک شناسایی جوان شرور روی زمین افتاد.قصد داشتم از او شکایت کنم که او با فرستادن پیغام مرا تهدید کرد اما پس از چند روز تصمیم خودم را عملی کردم و به پلیس قضیه را اطلاع دادم.»

ماموران پلیس پس از شنیدن حرف های نیما با توجه به تنها ترین سرنخ موجود از متهم ، تحقیقات خود را برای دستگیری پسر جوان آغاز کردند.

بنابراین گزارش، با شکایت نیما تحقیقات برای دستگیری متهم پرونده در دستور کار پلیس تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟