مرگ دختر تهرانی با تزریق ژل زیبایی! / در نیاوران رخ داد

به گزارش رکنا، ساعت 12 شب یکشنبه 12 اردیبهشت،رسیدگی به مرگ مشکوک دختر جوان 31 ساله در دستور کار ماموران کلانتری 101 تجریش قرار گرفت.

ماموران بعد از حضور در آپارتمان محل وقوع حادثه،دختر جوان را در حالی که گردن او بین میز و مبل قرار گرفته و به کام مرگ فرو رفته بود دیدند.

رد پای جراحی زیبایی در مرگ مشکوک

بازپرس مصطفی واحدی با حضور در محل حادثه تحقیقات را از خانواده دختر جوان و دوستان او آغاز کردند تا علت دقیق مرگ مشخص شود.

خواهر این دختر در تحقیقات گفت:«خواهرم مهندس بود و در یک شرکت خصوصی کار می کرد.او تنها زندگی می کرد.روز گذشته وقتی با او تماس گرفتم جواب نداد.امروز دوباره به او تلفن زدم و وقتی باز هم پاسخی نداد،نگران شدم و سراغش آمدم که دیدم او فوت کرده است.»

در ادامه تحقیقات یکی از دوستان دختر جوان گفت:«یکی دو روز قبل با دوستم حرف می زدم که گفت به پلک و زیر چشمش چربی تزریق کرده بود.می گفت کمی درد دارم اما در کل حالش خوب بود.»

در ادامه پدر این دختر شکایت خود را ثبت کرد و درخواست کرد علت دقیق مرگ مشخص شود.در صورتی که علت مرگ این دختر  برای رفع تیرگی زیر چشم‌ هایش دارویی تزریق کرده باشد،خانواده او قصد پیگیری موضوع را دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟