الو پیکی ها در تهران ساقی مشروبات الکلی بودند! + عکس

به گزارش رکنا، سرهنگ اردشیر نادری گفت: ۳ نفر در پوشش الو پیک اقدام به جابه جایی مشروبات الکلی می کردند که توسط ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو دستگیر شدند.

سرهنگ اردشیر نادری، سر کلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت  در حاشیه اجرای طرح رعد ۴۲، اظهارکرد: در این مرحله از طرح، ۹۹ نفر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: از این تعداد ۴۵ نفر سارق و ۲۰ نفر خرده فروش مواد مخدر هستند.

دستگیری 3 متهم در پوشش الو پیک

وی توضیح داد: ۱۳ حکم قضایی اخذ شد.۳۰۰ لیتر مشروبات الکی کشف، ۱۶ گالن پیش ساخته الکلی و برنج، ۹ دستگاه موتورسیکلت و خودرو کشف و ضبط گردید.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: ۳ نفر در پوشش الو پیک اقدام به جابجایی مشروبات الکلی میکردند که توسط ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو دستگیر شدند.

سرهنگ نادری افزود: باند ۵ نفره خانم دستگیر شدند که یک نفر آن ها به زندان و ۴ نفر دیگر با قرار وثیقه آزاد شدند. شیوه و شگرد این متهمان اینگونه بود که با مشترکین خود تماس می گرفتند و خود را به نام شرکت مخابراتی معرفی می کردند و می گفتند ما شماره ای مشابه شماره شما را داریم اگر داوطلب هستید خریداری کنید و به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می فروختند؛ وقتی مشتریان محتویات داخل پاکت را نگاه میکردند شماره داخل اون با شماره ای که قبلا اعلام کرده بودند مغایرت داشت ک با این ترفند سیمکارت ۳۰ هزار تومانی را ۲۰۰ هزار تومان می فروختند. از آنان ۱۵۰ سیمکارت کشف شد. انگیزه متهمان منفعت طلبی بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

سارا پیرانه

آیا این خبر مفید بود؟