دختر مطلقه آبروی پدر تاجرش را برد! /مچ گیری در انبار فرش + عکس

دختر جوان پس از طلاق از شوهرش برای تامین هزینه های زندگی اش دست به سرقت فرش های پدرش از انبار فرش خانه شان زد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، چندی قبل پسر جوانی با حضور در دادسرای ویژه سرقت از به سرقت رفتن تابلو فرش و قالیچه های گرانقیمت از انباری داخل خانه شان خبر داد.

سرقت تابلو فرش از انباری خانه ای در شمال تهران

مرد جوان به بازپرس پرونده گفت: من و پدرم در کار فروش فرش و تابلو فرش هستیم و از چندی قبل بخاطر اینکه فرش های گرانقیمت مان به سرقت نرود آنها را به انباری داخل ساختمان خودمان منتقل کردیم .

وی افزود: من همراه پدر و برادران دیگرم در یک ساختمان چند طبقه در شمال تهران زندگی می کنیم و از چندی قبل متوجه به سرقت رفتن تابلو فرش ها و فرش های خانه مان شدیم و این در حالی بود که هیچ تخریبی در قفل های درهای ورودی وجود نداشت و با توجه به اینکه یکی از خواهرانم با پدرم اختلاف دارد احتمال می دهیم سرقت ها کار خواهرم است.

سرقت دختر جوان از انبار فرش پدر

بدین ترتیب بازپرس پرونده دستور تحقیق و دستگیری دختر جوان را صادر کرد و ماموران با حضور در خانه دختر خانواده با تعدادی از فرش های سرقت شده در خانه دختر جوان روبرو شدند و منیژه وقتی خود را پیش روی ماموران دید به ناچار پرده از سرقت میلیونی فرش های پدرش اعتراف کرد.

منیژه در اعترافاتش گفت: چندی قبل با پسر جوانی که خود را پزشک معرفی می کرد در فضای مجازی آشنا شدم و پس از مدتی که با هم در ارتباط بودیم به خواستگاری ام آمد اما پدرم به خواستگاری فرشاد مخالفت کرد و می گفت که این پسر برای تو مرد نمی شود و به هم ربطی ندارید اما من که به فرشاد علاقه داشتم به حرفهای پدرم بی توجه بودم و اصرار کردم که با فرشاد ازدواج کنم و پدرم به خاطر اصرارهای من پذیرفت و یک جهیزیه گرانقیمت برای من تهیه کرد.

وی افزود: پس از مدتی متوجه شدم فرشاد با دختران پولدار ارتباط برقرار می کند و آنها را تلکه می کند که اختلافات ما شروع شد و با تمام علاقه ای که داشتم تصمیم به جدایی گرفتم و حتی مهریه کمی که برای فرشاد گذاشته بودم را هم بخشیدم اما وقتی به خانه بازگشتم مشاهده کردم که فرشاد همه جهیزیه ام و حتی طلاهایم را هم با خود برده است.

دختر جوان ادامه داد: وقتی با شکست تلخ به خانه پدری ام بازگشتم از پدرم خواستم که یک واحد از خانه اش را که همه برادرانم در آن زندگی می کرد را به من بدهد اما پدرم ادعا کرد که جهیزیه و طلاهایی که برایت خریدم به اندازه یک واحد خانه پسرانش بوده است.

انتقام گیری دختر شکست خورده از پدر

منیژه به ماموران گفت: به خانه خودم بازگشتم و چون ساعت ورود و خروج پدر و برادرانم را می دانستم در نبود آنها به انباری ساختمان می رفتم و تابلو فرش و قالیچه های فرش را به سرقت می بردم و با فروش آنها هزینه های زندگی ام را تامین می کردم و این فرش ها جامانده در خانه را هم قصد فروششان را داشتم که دستگیر شدم.

بنا بر این گزارش، دختر جوان برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟