بازداشت یک زن در دفتر مردان خلافکار

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "جهانگیر تقی پور" در توضیح این خبر بیان داشت: کارآگاهان اداره 14 پلیس آگاهی پایتخت، در رصد اطلاعاتی متوجه فعالیت غیر مجاز شرکتی در سایت‌های آگهی اینترنتی شدند که فروش اقساطی خودرو را تبلیغ می کردند.

وی عنوان کرد: در تحقیقات محلی مشخص شد، شرکت موصوف واحدی را در یکی از برج های غرب تهران اجاره کرده که شرکت موصوف فاقد مجوزهای قانونی است.

رییس باند کلاهبرداران یک زن است

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری اعضای شرکت اخذ شد، ابراز داشت: بیست و یکم دی ماه تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم به شرکت موصوف اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند، مدیر عامل شرکت که خانم جوان 30 ساله ای بوده به همراه 4 تن از همدستانش بازداشت کنند.

سرهنگ تقی پور تصریح کرد: در تحقیق از متهمان دستگیر شده ، هویت 2 تن از عوامل پشت پرده شناسایی و مشخص شد یکی از این عاملان، سابقه دار بوده و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده و مدتی قبل با ضمانت از زندان آزاد شده و پرونده او همچنان در حال رسیدگی است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تا کنون 19 تن از مال باختگان شناسایی شده اند، افزود: دستگیری دو متهم اصلی پرونده در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ تقی پور در پایان گفت: کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟