بی آبرویی یک مرد توسط زن برادرش + جزییات باورنکردنی

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در پی ارجاع پرونده‌ای به پلیس فتا شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر شخصی و خانوادگی یک شناسه تلگرامی، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ علی سلیمانی افزود: ماموران با انجام بررسی‌های کارشناسی و به کارگیری اقدامات پلیسی متوجه شدند شناسه‌ای که شاکی را تهدید به انتشار تصاویر شخصی‌اش می‌کند، متعلق به برادر نامبرده است و بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی مخفیگاه متهم در منطقه حصارک کرج شناسایی و متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

اخاذی از برادر با تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم پس از دستگیری ابتدا منکر انجام هرگونه اقدام مجرمانه بود اما با مشاهده مستندات پلیس فتا به ناچار لب به اعتراف گشود و بیان کرد که با همدستی همسرش تصاویر شخصی و خانوادگی برادر خود را جمع کرده بودند و قصد داشتند در شبکه اجتماعی با تهدید اخاذی کنند که به دام ماموران افتادند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به دستگیری همسر و همدست متهم، بیان کرد: با تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟