خرچنگ خوری در رستوران لاکچری تهران لو رفت

به گزارش رکنا ، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس از کشف و معدوم سازی ۲۰ کیلوگرم خرچنگ در فردیس خبر داد و گفت: رستوران متخلف به دستور قضایی پلمب شد.
محمدمهدی راهنورد، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس، امروز گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان، با همکاری اداره اماکن و بهداشت محیط شهرستان، بیش از ۲۰ کیلوگرم خرچنگ و سخت پوستان غیرحلال از یک رستوران در بخش مرکزی فردیس کشف و معدوم سازی شد.

وی افزود: پس از شناسایی محموله در رستوران فوق، طی استفتاء از مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره دامپزشکی استان البرز و با حکم دادستان محترم شهرستان، محموله مورد نظر معدوم سازی و رستوران مربوطه پلمب شد.

رئیس اداره دامپزشکی فردیس با بیان اینکه در راستای حفظ سلامت مردم، کنترل و بازرسی مستمر بر مراکز تحت نظارت دامپزشکی انجام می‌شود، ادامه داد: علاوه بر آن بازدید مشترک از رستوران‌ها و مراکز توزیع غذا با همراهی بازرسان شبکه بهداشت به صورت هفتگی انجام می‌شود.

خوردن خرچنگ رستورانی در تهران را تعطیل کرد

گفتنی است علیرغم سرو خرچنگ در بسیاری از رستوران‌ها به عنوان خوراکی لاکچری، خوردن خرچنگ توسط مراجع عظام در اسلام حرام اعلام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟