ورزشکار تهرانی با شارژر موبایل کشته شد /  ضجه های مادر فاش کرد

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 6 عصر یکشنبه 13 مهر امسال ماموران کلانتری 126 تهرانپارس در جریان مرگ مشکوک پسر 33 ساله ای در یکی ازبیمارستان های تهران قرار گرفتند و تیمی از ماموران به دستور قاضی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیق وارد عمل شدند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

مرگ تلخ پسر ورزشکار

ماموران برای تحقیق به سراغ مادر این پسر جوان رفته و وی به ماموران گفت: پسرم دانشجو بود و از باشگاه به خانه آمد و عنوان کرد که خسته است و به اتاقش رفت تا دقایقی استراحت کند و از من خواست برایش عصرانه درست کنم.

وی افزود: پس از اینکه عصرانه را برای فرزندم درست کردم در اتاقش را زدم و صدایش کردم و به سمت آشپزخانه رفتم، هرچه منتظر ماندم پسرم از اتاقش بیرون نیامد و دوباره به سمت اتاق رفتم و در را زدم و دیدم پسرم در سکوت است که نگرانش شده و وارد اتاق شدم.

مادر جوان در حالی که اشک می ریخت ادامه داد: وقتی وارد اتاق شدم دیدم پسرم دچار برق گرفتگی شده و به کام مرگ فرو رفته است که خیلی زود از پلیس و اورژانس کمک خواستم.

برق گرفتگی مرگبار

ماموران در تحقیق پی بردند که شارژر موبایل پسر جوان دچار اتصالی بوده و وقتی از باشگاه به خانه می رود شارژرش را به 3 راهی برق می زند و کنار آن استراحت می کند و احتمال می رود پسر جوان در خواب بوده که غلت خورده و از صورت روی قسمت اتصالی سیم شارژرش افتاده و دچار برق گرفتگی مرگبار شده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی به دستور قاضی واحدی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟