بلای هولناک سر زن جوان در شهرک غرب تهران

داروی تقلبی لاغری کاربر فضای مجازی را راهی بیمارستان کرد.

رئیس پلیس فتا تهران از دستگیری متهمی خبر داد که با تبلیغ و فروش دارو‌های لاغری تقلبی، کاربر فضای مجازی را راهی بیمارستان کرده بود.

به گزارش رکنا،  سرهنگ داود معظمی گودرزی گفت: چهاردهم تیر ماه خانم ۳۱ ساله ساکن شهرک غرب به پلیس فتا تهران مراجعه و اظهار داشت، در شبکه اجتماعی اینستاگرام با تبلیغ داروی لاغری مواجه و نظرم را جلب کرد و پس از گفتگو با مدیر کانال در نهایت دارو‌های لاغری را سفارش دادم. پس از مصرف دارو بلافاصله دچار بیماری شدید شدم و چند روز در بیمارستان بستری بودم.

رئیس پلیس فتا گفت: بررسی موضوع در دستور کار مهندسان پلیس فتا قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی صحت خبر تایید و مشخص شد که فردی در شبکه اجتماعی با ایجاد کانالی در حال فروش و توزیع دارو‌های لاغری می‌باشد.

این مقام انتظامی بااشاره به اینکه هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد، تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و کارآگاهان پلیس فتا موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی گفت: متهم در پلیس فتا به جرم ارتکابی اعتراف و در بازجوئی‌های اولیه به نداشتن اطلاعات تخصصی در حرفه پزشکی اقرار و اظهار داشت که مغازه عطاری دارد.

رئیس پلیس فتا اظهار داشت: هرگونه فروش اقلام دارویی در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

این مقام سایبری اشاره کرد: کاربران فضای مجازی اقلام دارویی خود را صرفا از داروخانه‌ها و مراکزی که مورد تائید سازمان غذا و دارو است، تهیه کنند تا سلامت خود و خانواده شان با مخاطره نیفتد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟