بازداشت انتشار دهنده فیلم جعلی سقوط هلیکوپتر در مرودشت / انگیزه ای عجیب ! + فیلم
حجم ویدیو: 2.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:16

انتشار دهنده کلیپ جعلی سقوط هلیکوپتر در فضای مجازی توسط پلیس مرودشت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی "مرودشت" از شناسایی و دستگیری عامل انتشار دهنده کلیپ جعلی و غیر واقعی سقوط هلیکوپتر در اتوبان شیراز به سمت اصفهان خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "اسماعیل زراعتیان"  گفت: در پی انتشار کلیپ جعلی و غیر واقعی سقوط هلیکوپتر در اتوبان شیراز به سمت اصفهان در حوزه استحفاظی شهرستان مرودشت در فضای مجازی در هفته های گذشته و بازتاب گسترده آن در سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

ماجرای سقوط هلی کوپتر در مرودشت چه بود؟

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند عامل انتشار را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ "زراعتیان" افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد کلیپ منتشر شده مربوط به آتش سوزی کاه و کلش در زمین‌های کشاورزی اطراف اتوبان بوده و توسط کشاورزان برای آماده سازی زمین برای کشت جدید صورت گرفته است.

رئیس پلیس مرودشت با بیان اینکه متهم که راننده خودرو سنگین می باشد انگیزه خود را از این اقدام، سرگرمی و ناآگاهی عنوان کرد، گفت: وی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ "زراعتیان"به شهروندان هشدار داد: از انتشار هرگونه فیلم، عکس و مطالبی که صحت و سقم آن مشخص نیست و باعث تشویش اذهان عمومی می‌شود، جدا پرهیز کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟