دستگیری 7 زن و 21 مرد در یک شرکت هرمی +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه شرکتی در حوالی خیابان پیروزی مشغول عضوگیری برای خرید و فروش لوازم و پرداخت پورسانت می باشد و مدعی است که هر فرد با پرداخت مبلغی می تواند سرمایه گذار باشد، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان قرار گرفت.

عضوگیری در شرکت هرمی

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ توضیح داد: با شناسایی محل شرکت تحقیقات پلیسی آغاز و مشخص شد که 2 نفر با افتتاح شرکتی بدون مجوزهای قانونی در حال عضو گیری و پرداخت پورسانت می باشند و هر فرد با پرداخت 16 میلیون500 هزار ریال عضو شرکت می شود.

وی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که این شرکت تا کنون 28 عضو گرفته و 7 تن از این افراد خانم می باشند، گفت: بررسی های دقیق تر نشان از این داشت که دو عضو اصلی این باند به سبک شرکت های هرمی در حال عضوگیری می باشند.

این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی های قضائی هر دو عضو اصلی این شرکت به همراه سایر اعضای این باند دستگیر و پس از بازجوئی های تکمیلی به دادسرا ناحیه 31 معرفی شدند.

سرهنگ تقی پور افزود: دو عضو اصلی این شرکت با صدور قرار قانونی مناسب به زندان معرفی و سایر اعضای این شرکت با قرار کفالت آزاد شدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟