حجم ویدیو: 18.67M | مدت زمان ویدیو: 00:02:50

کل ماجرای حمام خون افسریه

به گزارش رکنا، 14  آذرماه سال جاری مردم افسریه شاهد قمه کشی و شلیک تیرهای هوایی از سوی چند شرور در بلوار خاتم الانبیا افسریه بودند که بر اثر تیراندازی، به یک راننده تاکسی اینترنتی وی به ضرب گلوله کشته شد و دو فرد دیگر از جمله یک پسر 13 ساله از ناحیه دست و پا مجروح شد.

خبرنگار رکنا برای پیگیری ماجرا با برخی از ساکنان منطقه ای که حادثه در آنجا رخ داده بود گفت و گو کرد. بر اساس گفته اهالی محل تعداد افرادی که به قهوه خانه حمله کردند دو یا سه نفر بودند که اسلحه کلاش و قمه در دست داشتند اما بر خلاف اخباری که شب گذشته منتشر شد هیچ خبری از نارنجک نبود. گفتنی است که بعد از ورود این اشرار، افراد داخل قهوه خانه از ترس جان سریعا به انتهای مغازه فرار کرده و در واقع مخفی شدند.

به گفته یکی از کسبه، ماموران نیروی انتظامی بعد از وقوع حادثه برای حضور در محل تاخیر داشته اند و آمبولانس نیز 40 دقیقه بعد از تماس به محل رسید که به گفته افراد حاضر در صحنه، نزدیک به 20 دقیقه راننده تاکسی اینترنتی بر اثر گلوله ای که بر فک او اصابت کرده، در حال جان دادن بوده است.

همچنین دوستان مجتبی همان پسر 13 ساله که که از ناحیه دست و پا مصدوم شده است می‌گویند: «مجتبی برای اینکه شنبه به مدرسه برود به آرایشگاه رفت تا موهایش را اصلاح کند و وقتی از در مغازه خارج می‌شود به دلیل نزدیکی آرایشگاه به قهوه خانه با شلیک های افرادی که حمله کرده بودند، مصدوم شد.

متاسفانه اهالی محل نیز در رابطه با این مسئله به دلیل ترسی که از این اشرار داشتند مصاحبه ای نمی‌کردند. اما به گفته یکی از مغازه داران این درگیری ها سابقه ای دو ساله دارد و حتی نزدیک به یک سال و نیم قبل یک دعوای دسته جمعی دیگری صورت گرفته که در آن شیشه تمام مغازه های محل تخریب شدند.

پلیس چه گفت؟

سردار «هداوند» جانشین رئیس پلیس تهران گفـ ت: ۳ نفر از اراذل و اوباش به دلیل درگیری با یکدیگر در قهوه خانه‌ای شروع به جدل کردند و این درگیری به داخل خیابان کشیده شد.

به گزارش رکنا، ماموران پلیس آگاهی و پیشگیری در صحنه حضور دارند و با توجه به بررسی موضوع به سرنخ‌هایی رسیده‌اند. اشرار شناسایی شدند و به‌زودی دستگیر خواهند شد.

به گزارش رکنا، دقایقی پیش چند جوان مسلح به کلاش و قمه به بلوار ‎خاتمالانبیا تهران ریختند و خیابان را به ‎رگبار بستند، در این حادثه چندین تیرهوایی شلیک و چند تیر بی هدف هم به مغازه ها و عابران شلیک کردند.

در این حادثه که با ‎تیراندازی به قهوه خانه آغاز شد یک جوان هدف ‎گلوله قرار گرفت که از ناحیه پهلو زخمی شد، تیر بی هدف دیگری به پای یک کودک ۷ ساله، یک تیر به صورت عابری وسط خیابان، تیر دیگری نیز به عابر دیگری اصابت کرد.

علاوه بر صدای حدود ۱۳ ‎تیرهوایی که شنیده شد تعدادی نارنجک هم در خیابان انداختند و با قمه شیشه‌های خودروهای پارک شده را شکستند.

هنوز علت این حمله مسلحانه مشخص نیست و با حضور پلیس دو آمبولانس مجروحان این حادثه را به بیمارستان منتقل کرد.

دقایقی پیش سومین آمبولانس ‎اورژانس هم در محل حاضر شد و علاوه بر پلیس‌های قبلی پنج خودرو دیگر ‎پلیس نیز به منطقه اعزام شدند.

سرهنگ جلیل موقوفه ای در خصوص شب خونین تهران چه گفت؟

سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی پلیس پایتخت در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت حدود ساعت ۲۰ و ۱۵ امشب خبری مبنی بر تیراندازی توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام که سریعا عوامل کلانتری مسعودیه در محل حضور پیدا کرده‌اند.

وی افزود در بررسی های میدانی صورت گرفته مشخص شد که سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ که فاقد پلاک در خیابان اسلام آباد منطقه مسگرآباد به سمت قهوه خانه ای در این منطقه با یک قبضه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی و با قمه و شمشیر حمله کرده اند.

سرهنگ موقوفه ای عنوان داشت در طی این حادثه یک نفر راننده خودرو به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سرش در دم فوت و همچنین مرد حدودا ۲۵ ساله که در قهوه خانه حضور داشته از ناحیه شکم و نیز یک پسر بچه ۱۳ ساله از ناحیه دست و پا هدف گلوله فرد مهاجم قرار می‌گیرند که با هماهنگی صورت گرفته به بیمارستان انتقال داده میشوند .

وی افزود در بررسی میدانی شاهدان اعلام داشته اند که تعداد۳ یا ۴ نفر سرنشین یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ با اسلحه کلاش و همچنین با شمشیر و قمه اقدام به حمله به سمت قهوه خانه کردند .

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه در این حادثه تعداد ی خودرو نیز دچار آسیب شدند و احتمالا این اقدام با هدف انتقام جویی توسط مهاجمان صورت گرفته است، اعلام داشت افراد مهاجم که از اراذل و اوباش هستند شناسایی و دستگیری آنها بطور جد در دستور کار پلیس قرار دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟