حجم ویدیو: 9.44M | مدت زمان ویدیو: 00:01:34

به گزارش گروه ترجمه رکنا، در یک زمین فوتبال در چین یک اسکلت انسان کشف شد.

پلیس در پی کشف اسکلت 21 نفر را در ارتباط با آن دستگیر و بازداشت کردند که 2 تن از آن ها به اتهام قتل و 19 نفر دیگر به جرم پنهان کردن این جنایت بازداشت شدند.

گزارش پلیس حاکی از آن است که گمان می رود اسکلت کشف شده متعلق به کارمند مدرسه ای باشد که 16 سال پیش به طور مرموزی ناپدید شده بود و اکنون پس از چند سال اسکلت انسانی مجهول الهویه در زمین فوتبال همان مدرسه کشف شد.

گفتنی است که در خصوص کشف اسکلت انسان پلیس تحقیقات را آغاز کرد و مشخص شد که قربانی که 16 سال پیش ناپدید شده بود بر نوسازی زمین فوتبال مدرسه نظارت داشت که به گفته برادرش از کیفیت کار پیمانکارانی که در حال نوسازی زمین ورزش بودند رضایت نداشت و از امضای اسناد مربوطه خودداری کرد و پس از گزارش این مسئله به مقامات محلی،وی ناپدید شد و دیگر هرگز دیده نشد.

پس از انتقال اسکلت انسان به پزشکی قانونی و آزمایشات دی ان ای به روی این جسد مشخص شد که مقتول همان کارمندی بوده که 16 سال پیش به قتل رسید و جسدش در زمین فوتبال مدرسه دفن شد.

مامورپلیس در پی تحقیقات محلی به روی این پرونده دو تن از افراد شرور را که در سال 2003 قراردادی برای نوسازی زمین ورزش مدرسه بسته بودند و پس از درگیری با مقتول او را به قتل رساندند و جسدش را دفن کرده دستگیر کردند.

پرونده متهمان در حال تکمیل است و قرار است به زودی همه آن‌ها در دادگاه محاکمه شوند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟