به گزارش رکنا،  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری 2 خرده فروش مواد مخدر و کشف 18 کیلوگرم هروئین در مخفیگاه آنان خبر داد.

سرهنگ "محمد بخشنده"گفت: با دریافت چند شکایت مردمی مبنی بر اینکه فردی با همکاری یکی از دوستانش اقدام به خرده فروشی مواد مخدر می کند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: تیمی از ماموران عملیات پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تحقیق در این خصوص را بر عهده گرفتند و در تحقیقات پلیسی به دست آمد: این فرد به تازگی با همکاری یکی از دوستانش مقداری مواد مخدر تهیه و با در مخفیگاهش پنهان کرده است.

بخشنده افزود: ضمن مراقب های ویژه از مخفیگاه متهمان در محله قیامدشت، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان گرفته شد.

وی عنوان کرد: تیمی از ماموران این پایگاه برای دستگیری هر 2 متهم به مخفیگاه آنان اعزام و موفق شدند متهم و همدستش را دستگیر و در بررسی از آن محل مقدار 18 کیلوگرم هروئین کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: تحقیق در خصوص جزئیات پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟