این زن در شبکه‌های اجتماعی به سرعت خبر ساز شد و سپس از وزارت بهداشت بریتانیا درخواست کرد که هزینه‌های جراحی را پرداخت کند. ناگفته پیداست که وزارت بهداشت بریتانیا این موضوع را نپذیرفت و در نتیجه این زن یک کمپین ایجاد کرد.

این زن که کارلا بلوچی نام دارد و سی و هفت ساله است از وزارت بهداشت بریتانیا به دلیل عدم ارائه امکانات جراحی رایگان انتقاد کرده و گفته است که برای سلامتی روانی خود باید جراحی زیبایی را انجام دهد. این زن که مادر سه فرزند است می‌گوید:"من برای سلامت روانی خود و به خاطر عزت نفس خود به آن احتیاج دارم و این تنها کاری است که من باید انجام دهم، اما هزینه‌های جراحی را ندارم. "

او ادامه می‌دهد: "وقتی که وزارت بهداشت با من همکاری نکرد، تصمیم گرفتم از مردم کمک بخواهم؛ بنابراین من به مردم بریتانیا تکیه می‌کنم تا پول اهدا کنند. " این ادعا‌ها در شرایطی مطرح می‌شود که به گفته نزدیکان کارلا، وی اصلا علائم افسردگی ندارد و این یک تقلب و عوام فریبی بزرگ است.

جالب است بدانید او تاکنون فقط ۱۰ پوند جمع آوری کرده است؛ بنابراین به نظر می‌رسد مردم بریتانیا دلیلی نمیبینند پول خود را صرف جراحی او کنند. نکته عجیب‌تر این که او دختر ۱۴ ساله خود را نیز به انجام جراحی پلاستیک تشویق می‌کند. او می‌گوید "دخترم تانیشا چهره ساده‌ای دارد، اما باید جراحی کند تا زیبا شود چرا که این روز‌ها زشت‌ها به هیچ کجا نمی‌رسند. "

کارلا ادامه می‌دهد: او برای رسیدن به زندگی باید به ظاهر خود تکیه کند، بنابراین باید کامل باشد. در حال حاضر او عاشق کیم کارداشیان است و می‌خواهد وقتی که ۱۶ ساله شد مثل او جراحی کند و من از او پشتیبانی می‌کنم. البته معلوم نیست این زن می‌خواهد هزینه جراحی دخترش را نیز از مردم بگیرد یا خیر.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟