در پی انتشار خبر "واژگونی خودرو و مصدومیت 8 تکاور در آبادان" صحت این خبر از سوی ناخدا یکم جلیل مقدم فرمانده پایگاه دریایی خرمشهر تکذیب شد.

فرمانده پایگاه دریایی خرمشهر با تاکید بر کذب بودن این خبر، اعلام کرد: مینی بوس از جاده خارج شد اما تمام تکاوران در صحت و سلامت هستند و از فرماندار ویژه شهرستان آبادان انتظار دارم با توجه به نادرست بودن این خبر، دستور برخورد جدی با عامل انتشار آن را صادر کنند.

سید زین العابدین موسوی فرماندار ویژه آبادان نیز اظهار کرد: این موضوع را با ریاست دانشکده علوم پزشکی آبادان در میان گذاشته ام و موضوع در دست بررسی است؛ در صورت صحت نداشتن خبر فوق، رئیس فوریت‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان به عنوان اعلام کننده این خبر از سمتش عزل خواهد شد.

حسین کاید خورده رئیس روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد: متأسفانه خبر منتشر شده طبق روال مرسوم از جانب روابط عمومی دانشکده پزشکی انجام نشده است. بلکه با پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که خبر از سوی روابط عمومی اورژانس در اختیار خبرگزاری‌ها قرار داده شده و در این میان هیچ گفت وگویی با شهرام مقام رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از سوی هیچ خبرگزاری انجام نشده است.

وی افزود: به دلیل انتشار خبر فوق که باعث بروز جو التهاب در سطح منطقه شده است مسئول روابط عمومی اورژانس توبیخ و از سمتش برکنار شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟