به گزارش گروه حوادث رکنا، اوایل هفته گذشته ماموران پلیس خرمشهر در جریان کشته شدن مرد 42 ساله عراقی در منطقه کوی بهروز جاده آبادان به خرمشهر قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

ماموران با حضور در صحنه جرم مشاهده کردند مرد عراقی با ضربات چاقو به قتل رسیده و همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی خرمشهر برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شوند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی در صحنه جنایت سرنخ‌هایی به دست آوردند و با اطلاعات به دست آمده از اهالی محل خیلی زود پسرجوانی که دست به این قتل زده بود را شناسایی کردند.

تیم پلیسی در این مرحله موفق به ردزنی مخفیگاه عامل جنایت شدند و در تجسس‌های پلیسی مشخص شد که 4 جوان دیگر نیز در این جنایت حضور داشته‌اند.

بدین ترتیب ماموران در عملیاتی غافلگیرانه پسر جوان را دستگیر کردند و در گام بعدی نیز 4 پسر جوان را که در این جنایت حضور داشتند را دستگیر کردند.

4 پسر جوان پس از دستگیری ادعا کردند در قتل نقشی نداشتند و دوسشان عامل این جنایت بوده است که در ادامه پسر جوان نیز هدف تحقیق قرار گرفت و در حالیکه این جوان به کشتن مرد عراقی اعتراف کرده اما درباره انگیزه‌اش برای قتل مرد عراقی حرفی نزده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات برای روشن شدن نقاط مبهم این پرونده جنایی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی خرمشهر قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟