به گزارش گروه ترجمه رکنا، مردی جوان در شهر میسوری کشور آمریکا به اتهام آدم ربایی، ضرب و شتم و تجاوز به زنی جوان دستگیر شد.

متهم رمضان 26 ساله که یک مهاجر افغان در امریکا و یک تاتوکار حرفه ای بوده زن جوان را در ساختمان محل سکونتش که محل کار او نیز بوده ربود و مورد تجاوز قرار داد و با تهدید به قتل او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد و در خیابان نزدیکی ساختمان رها کرد.

ماموران گشت شبانه با صدای ناله و التماس یک زن در کنار خیابان متوجه او شدند که برهنه در خیابان رها شده بود و بر اساس اثرات ضرب و شتم روی بدن و صورتش مشخص بود که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

پس از انتقال زن بیچاره به بیمارستان پزشکان از طریق معاینه متوجه تجاوز به او شدند و پلیس با طرح شکایت زن جوان متوجه شد که یکی از اهالی ساختمان که به تازگی به آن جا منتقل شده او را مورد تجاوز قرار داده  کرده است.این زن گفت که می خواست تتو کند و نزد همسایه اش که یک مهاجر افغان بود رفته است و او که مست بود رحمی به وی نکرده است.

افسر پرونده با شکایت زن جوان متهم را شناسایی و پس از چند ماه تعقیب و گریز که به خاطر تجاوز متواری شده بود دستگیر کرد.

اکنون جیمز با قرار وثیقه 250000 دلاری به زندان منتقل شد تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟