پرونده کدخبر: 423724 ارسال پرینت 18605

رکنا: صاحبخانه ای درآمریکا دو سارقی که قصد سرقت از خانه او را داشتند مورد تجاوز قرار داد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، دو سارق در آمریکا به مدت 5 روز مورد تجاوز Rape جنسی صاحبخانه که آنها را دستگیر کرده بود قرار گرفتند.

این دو سارق یک ماه پیش پس از اینکه در حین سرقت Stealing به دست صاحبخانه گیر افتادند به مدت پنج روز مورد تجاوز صاحبخانه قرار گرفتند.

گارفیلد مورگان و کیم گورت در یک اتفاق وحشتناک توسط مرد صاحبخانه که هری هارینگتون نام داشتند گیر افتادند مورد خشونت  قرار گرفتند.

هری از کودکی بسیار درشت هیکل بود به طوری که پدر و مادرش می گفتند او باید دو نفر می شد. وی یک مرد درشت اندام و قوی هیکل 6 یا 7 فوتی با 300 پوند وزن است و متاسفانه او برای این دو سارق جوان، از هر نظر بزرگتر و قوی تر بود.

هارینگتون اکنون که در زندان Prison است برای این اتفاق شهرت یک همجنسگرای بدنام خشن و وحشی را به دست آورد . او نه تنها از خانه خود دفاع کرد بلکه درس بسیار سختی به این دو سارق داد.

دو سارق که مورد تجاوز مرد صاحبخانه قرار گرفتند با جیغ و فریادهایشان همسایه هری را متوجه ماجرا کردند و وی با تماس با پلیس Police موجب شد این اتفاق عجیب و هولناک کشف شود.

برخی از مردم می گویند این دزدها شایسته ی بلایی که هری بر سر آن ها آورده بودند و برخی هم می گویند که هیچ کس نباید مورد تجاوز قرار بگیرد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها