حجم ویدیو: 8.79M | مدت زمان ویدیو: 00:01:21

به گزارش گروه جنایی رکنا، سرهنگ محمد شریفی، معاون اجتماعی پلیس Police استان هرمزگان دراین باره گفت: ساعت 21 دو شب پیش ماموران انتظامی پاسگاه "سرنی" میناب حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه وانت پیکان مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از تعقیب و گریزی کوتاه خودرو مذکور متوقف وسرنشینان آن بلافاصله به سمت ماموران تیراندازی کردند.

وی گفت: در این عملیات درگیری با اشرار، دو تن از ماموران انتظامی، ستوانسوم "خلیل محمودی" 38 ساله و استوار دوم "احمد جزینی" 28 ساله به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شریفی بیان کرد: در این درگیری دو تن از سربازان وظیفه نیز مجروح شدند که حال یکی از آنان مساعد و دیگری برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) بندرعباس منتقل شد. شناسایی و دستگیری اشرار در حال پیگیری است.

image_2018_9_10-9_7_6_910_075

بنابراین گزارش پس از این حادثه Incident در فضای مجازی خبری مبتنی بر شهادت سرباز نصرالله جوادی مجروح این حادثه منتشر شد اما پیگیری ها حاکی از این است که وی در بیمارستان بستری است.

دستگیری اشرار مسلح در اسرع وقت

از ساعتی پیش مراسم تشییع پیکر مطهر دو تن از مأموران انتظامی، ستوان سوم "خلیل محمودی" 38 ساله و استوار دوم "احمد جزینی" 28 ساله که در عملیات درگیری با اشرار در شهرستان میناب به درجه رفیع شهادت نائل شدند، در بندرعباس آغاز شد.

در این مراسم استاندار هرمزگان، نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی و مردم استان هرمزگان حضور دارند.

سردار عزیزاله ملکی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: ساعت 21 هفدهم شهریورماه گشت انتظامی پاسگاه سرنی در حال گشت در حوزه استحفاظی خود بود که به یک دستگاه وانت مشکوک شده و این وانت را مورد تعقیب قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه پس از طی کردن مسافتی در حوالی یک روستا خودرو موردنظر متوقف و پیش از پیاده شدن افسر گشت، افراد سواری وانت با سلاح گرم به سمت مأمورین نیروی انتظامی اقدام به شلیک می‌کنند، تصریح کرد: دو تن از کارکنان کادر نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت و دو تن از سربازان مجروح می‌شوند.

ملکی اضافه کرد: موضوع را دنبال کرده و در تلاشیم در اسرع وقت نسبت به دستگیری این اشرار اقدام می‌کنیم.

رئیس پلیس استان هرمزگان اظهار کرد:یقین بدانید نیروی انتظامی به‌عنوان سازمانی که همچنان درب شهادت به رویش باز بوده و شهیدان زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، افتخار می‌کنیم در این سازمان خدمت کرده و در اسرع وقت به دستگیری اشرار اقدام کنیم.

ملکی در خصوص آخرین وضعیت سربازان مجروح شده است، عنوان کرد: حال سربازان مطلوب و در آخرین عیادتی که داشتیم، خطر رفع شده و به‌زودی عمل جراحی انجام‌ شده و سلامتی‌شان بازخواهد گشت.

پیکر شهید جزینی زاده به بم (کرمان) و شهید  محمودی سروستان (فارس) جهت خاکسپاری منتقل گردید.

رکنا: تشییع شهدای پلیس میناب

رکنا: تشییع شهدای پلیس میناب

رکنا: تشییع شهدای پلیس میناب

رکنا: تشییع شهدای پلیس میناب

رکنا: تشییع شهدای پلیس میناب

دختر مورد حمله 61 ضربه چاقو قرار گفته بوده که 43 تا از آن به سر و گردن وی اصابت کرده است. رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

سمیه یک میلیون گرفت تا تسلیم پیرمرد 83 ساله شود!

جراح منحرف بیمارستان با زنان چه می کرد؟

سرایدار افغان زن همسایه را در غرب تهران کشت و در باغچه مجتمع دفن کرد+عکس

همخوابی خشن پسرجوان مو فرفری با 33 دختر کم سن + عکس

اعدام برای 9 مرد شیطان صفت در شیراز / در باغ وحشت چه گذشت !؟

زن 24 ساله قصاب از عشق بازی با جوان همسایه گفت + عکس و جزئیات اعتراف

شهره و مینا با همه پسران محل بودند! / اعتراف تلخ

وقتی مرا دراختیار یک مرد گذاشتند، مانندخرگوش هراسان، خشکم زده بود+عکس

این 8 نفر بازار سکه ، ارز و خودرو را به هم ریختند و فرار کردند !

بلای شوم بر سردختر کرجی جلوی چشمان دوستش!

مرگ تلخ مرد تهرانی با اشتباه پزشک ارشد بیمارستان + عکس

جزئیات رفتار شنیع 5 عضو شواری شهر بابل با زن متاهل در برابر 6 دوربین حرفه ای

تجاوز به دانش آموز 10 ساله توسط همکلاسی افغانی اش !

همخوابی بیشرمانه نامادری با پسر 14 ساله شوهرش + عکس

دختر 20 ساله، دوست 16 ساله اش را در خانه فساد به مردان شیطان صفت سپرد ! + عکس

آیا این خبر مفید بود؟