به گزارش گروه ترجمه رکنا،یک مرد برزیلی که دخترش را به مدت 12 سال حبس کرده و از وی 7 بچه دارد به 30 سال زندان محکوم شد.

پلیس برزیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که خوزه آگوستینو پیررا 54 ساله به بیش از 30 سال حبس به اتهام محبوس کردن یکی از دخترانش و تعرض به او و داشتن 7 بچه از دخترش محکوم شده است.

این در حالی است که مرد حیوان‌صفت دختر خود را به مدت بیش از 12 سال در یک کلبه 2 اتاق خوابه در یک ناحیه جنگلی و دورافتاده در شمال شرقی برزیل مخفی کرده بود.

پیررا 54 ساله در یکی از جلسات دادگاه گفته بود که از دخترش که هم‌اکنون 28 ساله است، 7 بچه که 4 دختر و 3 پسر هستند، دارد.

این در حالی است که دختر بزرگ این مرد نیز که 31 سال دارد و مورد تعرض وی قرار گرفته است، وی در حالی که رفتار پدرش را یک خشونت آشکار می‌خواند، ‌گفت: من و خواهرم از او متنفریم. او ما را به زور مورد تجاوز قرار می‌داد، من 17 سال پیش از پدرم یک پسر به دنیا آوردم اما فرار  کردم و پسرم را برای او گذاشتم.

طبق گزارش پلیس، این مرد درست در زمانی که همسرش او را ترک کرده، اقدام به تجاوز به دخترانش کرده است و دختر کوچک این مرد که در زمان تجاوز تنها 12 سال داشته، 4 سال بعد نخستین کودک خود را از پدرش به دنیا آورده است.

پیررا در سال 1998 میلادی توسط پلیس P و به اتهام محبوس کردن دختر کوچکش در یک خانه قدیمی‌ و خارج از محدوده توسط پلیس دستگیر شد اما بعد از آن که دلایل برای اثبات جرم  وی کافی نبود، پلیس او را آزاد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟