کدخبر: 406834 ارسال پرینت 4345

حوادث رکنا: درگیری خونین در خیابان معلم بیرجند منجر به قتل شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، سردار مجید شجاع، رئیس پلیس خراسان جنوبی در تشریح این خبر، اظهار داشت: ساعت 22 و 29 دقیقه جمعه 19 مرداد ماه با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر نزاع تعدادی جوان و چاقوکشی در خیابان "معلم" شهرستان بیرجند بلافاصله نیروهای انتظامی و امنیتی به محل حادثه Incident اعزام شدند.

وی گفت: براساس تحقیقات اولیه پلیس و نیز اظهارات شاهدان عینی محل حادثه، ماموران دریافتند 2 دستگاه خودروی پژو پارس و پژو 405 بدون پلاک با چندسرنشین با جوان 18 ساله ای درگیر و پس از قتل Murder وی از محل متواری شدند.

رئیس پلیس استان خراسان جنوبی افزود: مصدوم بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما برابر اعلام مأمور مستقر در بیمارستان نامبرده در زمان انتقال هیچ گونه علائم حیاتی نداشته و فوت کرده است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله تیم مجربی از کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را برای روی پرونده آغاز کردند و موفق شدند در کمتر از چند ساعت 8 نفر از عوامل دخیل در این نزاع که جوانان بین 17 تا 23 سال بودند را شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس استان خراسان جنوبی تصریح کرد: بر اساس تحقیقات صورت گرفته علت و انگیزه اولیه قتل، دعوای خیابانی و یارکشی اعلام شده است.

وی بر کنترل و نظارت مستمر والدین بر فرزندان و ارتباط صمیمانه با آنان تاکید و تصریح کرد: این امر موجب می شود تا فرزندان از آسیب های اجتماعی و بحران های دوران نوجوانی و جوانی به سلامت عبور کنند و دچار آسیب های ناشی از هیجانات بلوغ و جوانی فرزندان خود نشوند.

شجاع تصریح کرد: غلبه خشم بر عقلانیت و بروز رفتار پر خطر در زندگی شخصی و اجتماعی تبعات منفی به دنبال دارد، چه بسیاری از مجرمان و متهمان که بدون هیچ گونه سوء سابقه تنها به علت عدم کنترل خشم در یک لحظه روند زندگی خود، خانواده و دیگران را تغییر داده و محصولی جز ندامت و پشیمانی نداشته اند.

رئیس پلیس خراسان جنوبی با بیان اینکه افرادی که مهارت های ارتباطی بسیار ضعیف و نامناسبی دارند، سهم زیادی در عصبانیت و تندی در جامعه را به خود اختصاص می دهند، گفت: وقوع رفتارهای پرخطر از سوی برخی افراد می تواند عواقب جبران ناپذیری را علاوه بر خود فرد برای دیگران نیز رقم بزند که در این بین نقش والدین نیز انکار ناپذیر است به گونه ای که با مدیریت صحیح رفتار و کنترل خشم می توان از بروز این حادثه پیشگیری کرد به نحوی که شاهد قتل جوان 18 ساله و قاتل The Murderer شدن تعدادی جوان و نوجوان نباشیم.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

قتل وحشیانه جمشید قهرمان رزمی کار توسط بادیگاردهای عشرتکده+ فیلم 16+

سولماز را می شناسید؟ / او در خیابان های تهران آدرس غلط می داد ! + عکس چهره باز

فوری / ابراهیم چوپان، در ترکیه کشته شد + عکس

احمد زیر درخت سیب جنی شد و اصغر را کشت / گفتگو با شاهد ماجرا+عکس

مسعود به خاطر یک دختر در خیابان پیروزی تهران آتش به پا کرد +عکس

راز وجود اسپرم مردانه در معده دانش آموزان یک مدرسه

پیشنهاد شرم آور مرد 70 ساله و پولدار تهرانی به دختر 22 ساله سرایدار + عکس

سهیل زن دوستش را در 20 روز مال خود کرد !

حمله وحشیانه با چوب به نمازگزاران در مسجد + فیلم

سرنوشت یک جوان که عاشق دختر همسایه بود و شاهد قتل در باغ

نبش قبر نوزاد راز زایمان پنهانی زن جوان را لو داد + تصویر

تجاوز چندش آور 2 مرد شیطان صفت به یک سگ ! +عکس

همخوابی شهره با راننده پراید در کرج / شوهر بی نوا دیر راز او را فهمید + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها