کدخبر: 387526 ارسال پرینت 16291

حوادث رکنا: دختر جوان با همدستی پسر مورد علاقه اش هنگامی که دایی اش در خانه نبود با او به آنجا رفت و نقشه زشت خود را عملی کردند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ کارآگاه کامیار چهری، رئیس پایگاه یکمپلیس Police آگاهی تهران بزرگ درباره این پرونده بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت Stealing منزل در شمال تهران که در آن سارق یا سارقان اقدام به سرقت بیش از 500 میلیون تومان طلاجات و وجه نقد از داخل خانه کرده بودند، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
این مقام انتظامی ادامه داد: همزمان با آغاز رسیدگی به این پرونده که شواهد و دلایل به دست آمده از صحنه سرقت نشان از اطلاع داشتن دقیق سارق یا سارقان از وجود اموال با ارزش در این خانه را می داد، خانم جوانی به پایگاه یکم پلیس آگاهی مراجعه کرد و ضمن معرفی خود به عنوان خواهرزاده مالباخته مدعی شد که قادر به معرفی سارق منزل دایی اش است. 
خانم جوان به نام  مریم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش با جوانی آشنا شدم؛ پس از مدت کوتاهی به او علاقه مند شدم و مدت کوتاهی از آشنایی ما دو نفر نگذشته بود که آن جوان مرا تشویق کرد تا از خانه یکی از بستگان نزدیکم که وضعیت مالی مناسبی دارد سرقت کنیم و با پول حاصل از سرقت ازدواج کنیم. من که فریب صحبت های وی را خورده بودم، با نشان دادن محل سکونت دایی ام زمانی که از عدم حضور دایی و خانواده اش در خانه اطمینان داشتم موضوع را به وی اطلاع و او نیز سرقت را انجام داد. 
خواهرزاده مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان داشت: پس از سرقت، رفتار آن جوان به طور کامل عوض شد و حتی مرا تهدید کرد که می بایست مبلغ 100 میلیون تومان به او پرداخت کنم تا او موضوع همدستی با او در سرقت را با خانواده ام در میان نگذارد؛ زمانیکه از نیت واقعی وی اطلاع پیدا کردم تصمیم گرفتم تا موضوع را به پلیس اطلاع دهم.
با شناسایی متهم پرونده، وی در مخفیگاهش دستگیر و در همان تحقیقات ابتدایی به سرقت 500 میلیون تومانی خانه و تلاش برای اخاذی 100 میلیون تومانی اعتراف کرد ؛ در حال حاضر و با توجه به احتمال ارتکاب جرایم مشابه، متهم با قرار قانونی و برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم احتمالی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد. 

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پیشنهاد استاد بی حیای دانشگاه مشهد به دختر دانشجوی عراقی

اعدام قاتل ندای 6 ساله مشهدی در ملاعام + عکس

دخترهای مجرد مراقب باشید! / هشدار جدی

سناریوی دختر بی حیا برا ی خواستگارش در بیابان های اراک

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

گفتگو با مرضیه / بعد از سوختن چهره ام عشقم را از دست ندادم! + عکس تاثیرگذار

روی خط کمک / نانوایی که دختر بچه را پشت کیسه های آرد برد!

وحشتناک ترین حادثه برای یک فوتبالیست هنگام شوت زدن + فیلم

راز شوم خانه مجردی مرد شهرستانی در غرب تهران

دادگاه تهران زن دیوانه را به خاطر قتل وحشتناک شوهرش محاکمه کرد + عکس

انتقام خجالت‌آور پیک موتوری از زن متاهل تهرانی

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

قتل یک زن در بهشت زهرای تهران / حمیرا راز تخلی را نمی دانست! + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها