به گزارش گروه جنایی رکنا، سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه، رئیس پلیس Police آگاهی استان خراسان رضوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا در خصوص جزئیات پرونده قتل Murder و آزار و اذیت دختربچه مشهدی بیان کرد: ساعت 18:30 روز هفتم فروردین، ندا هفت ساله از خانه برای خریدن نان در محدوده شهرک شهید رجایی مشهد خارج شد، پس از دقایقی خانواده متوجه تاخیر او شدند و به همین دلیل به سمت نانوایی رفته و سراغ دختر خود را می گیرند، نانوا تایید کرد که دختربچه را دیده و از او نان خریده است این در حالی بود که ندا به خانه بازنگشته بود.

آزار کثیف دختربچه 7 ساله در خانه شیطانی مرد هوس باز
رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: پس از گذشت چند ساعت، جسد دختربچه در یکی از خیابان های اطراف در حالی که داخل یک کیسه قرار داشت پیدا شد. بلافاصله تیمی از کارآگاهان پیگیری ها و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند و در تحقیقات پلیسی به فردی به نام علی اصغر 36 ساله که متاهل و دارای سه فرزند خردسال نیز بود مظنون شدند و او را با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.
وی در ادامه بیان کرد: تحقیقات در محل زندگی قاتل The Murderer منجر به پیدا شدن سبدی که دختربچه برای حمل نان استفاده می کرد و همچنین دمپایی او شد، از طرفی دستمال کاغذی که دهان دختربچه با آن پر شده بود دقیقا همان دستمال کاغذی بود که در خانه قاتل موجود بود.
کارآگاه رزمخواه اظهار کرد: قاتل در مواجه با مدارک و اسناد لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود گفت که هنگامی که ندا را در خیابان مشاهده کرد به بهانه دادن غذا به او، دختربچه را به داخل خانه کشاند و پس از آزار و اذیت هنگامی که دختربچه اشک می ریخت و با چشمان گریان می گفت که موضوع را با پدرش در جریان می گذارد قاتل برای پنهان ماندن کار خود کودک را به قتل رساند و با کمک برادرزن خود جسد کودک را به بیرون از خانه انتقال دادند. برادرزن قاتل نیز دستگیر شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

به باغی که قرار داشتم رفتم اما شوهرم وارد باغ شد و من خشکم زد!

راز بوی تعفن جسد که از ماشین قاضی کرج می آمد!

ماجرای عجیب مهریه 30 هزار تومانی بیوه میلیاردر تهرانی+عکس

ماجرای مرگ مولتی میلیاردر تهرانی و خنده‌های پسرش!

وقتی پنهانی از ساسان باردار شدم او و همسرش مرا مجبور با سقط کردند!

اعترافات هولناک «زالوی کثیف» / سرنوشت تلخ ستایش با «ندا کوچولو» تکرار شد +عکس

شوهرم را تعقیب می کردم اما آبروی خودم رفت!

۱۰ کشته و ۱۴ زخمی در آتش سوزی قهوه خانه در اهواز + جزئیات

فیلم لحظه اولین دزدی در سال 97 تهران

6 قتل در تعطیلات نوروز تهران رخ داد + جزئیات

«ارتباط پنهانی» مردی را در کرج پای چوبه دار کشاند!

راز داماد مُرده هنگام عقد دختر جوان لو رفت!

حوادث تلخ و شیرین های نـوروز 97

جسد مرموز در سد شهید شاهچراغی دامغان بیرون کشیده شد + عکس

«پایتخت 5 » بازهم سانسور شد! +عکس

مرگ مرموز 2 مسافر نوروزی در مقابل یک بیمارستان

آیا این خبر مفید بود؟