حجم ویدیو: 7.41M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58

به گزارش رکنا، دنیلز که نام اصلی او"استفانی کلیفورد" است در مصاحبه با برنامه "شصت دقیقه" شبکه خبری "سی بی اس" آمریکا که یکشنبه شب از این شبکه پخش شد، جزییات رابطه خود با ترامپ Trump و دلیل سکوت خود در طی این سال‌ها را تشریح کرد.

او گفت که در سال 2006 – درست یک سال پس از ازدواج ترامپ با ملانیا- با ترامپ در حاشیه یک تورنمنت گلف در ایالت نوادا رابطه جنسی داشته است. او تاکید کرد تنها یک بار با ترامپ رابطه داشته است.

دنیلز گفت پس از آن رابطه تا یک سال بعد -2007- تماس‌های تلفنی او با ترامپ ادامه داشته و ترامپ این تماس‌ها را از اطرافیان خود مخفی نگه نمی‌داشته است.

به گفته دنیلز او در سال 2011 تصمیم داشته جزییات رابطه خود با ترامپ را در ازای دریافت 15 هزار دلار با یک نشریه در میان بگذارد، اما تهدید یک فرد ناشناس در پارکینگ باشگاه بدنسازی و همچنین تهدید " مایکل کوهن" وکیل ترامپ علیه نشریه مبنی بر شکایت از آن در صورت چاپ مطلب، او را از این تصمیم منصرف کرده است.

به گفته دنیلز: " من در پارکینگ باشگاه بدنسازی همراه دختر کوچک بودم و در حال بیرون آوردن کالسکه و وسایل دختر کوچکم از صندوق عقب ماشین بودم که مردی به من نزدیک شد و گفت:"ترامپ را راحت بگذار. فراموش کن!". بعد او خم شد و به دخترم نگاه کرد و گفت: چه بچه نازی. جای تأسف خواهد بود اگر اتفاقی برای مادرش بیفتد."

به گفته دنیلز این تهدید باعث شد تا او از افشای رابطه‌اش با ترامپ منصرف شود و نگرانی درباره سلامت دخترش و خودش در نهایت او را مجاب کرد که 11 روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با دریافت 130 هزار دلار از وکیل ترامپ با امضای قراردادی از سخن گفتن درباره رابطه‌اش خودداری کند.

این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن قرارداد امضا شده خود با وکیل ترامپ را بی‌ارزش خوانده و دلیل آن را عدم امضای ترامپ پای آن دانست.

ترامپ و وکیل او اظهارات استورمی دنیلز را رد کرده اند. همچنین وکیل ترامپ از این زن به خاطر آنچه که نقض قرارداد امضا شده خوانده به دادگاه شکایت کرده و خواهان دریافت غرامت 20 میلیون دلاری شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مرگ مولتی میلیاردر ایران و خنده‌های پسرش!

واکنش عجیب استاد به مکالمه تلفنی دختر دانشجو + فیلم

مردی که به خاطر 6 میلیارد بدهی خود و اعضای خانواده اش را به طرز فجیعی کشت

مردی با پهباد زن خائن اش را تعقیب کرد! / او فیلم را به دادگاه طلاق داد! + فیلم و عکس

عروس 11 ساله بودم که از داماد 19 ساله باردار شدم!

داماد 32 ساله نوعروس 57 ساله را به دادگاه تهران کشاند

رفتار بی شرمانه 4 پسر با دختر رزمی کار تهرانی در خیابان + عکس

مُرده ای که نرسیده به سردخانه اصفهان زنده شد+عکس

آزار و اذیت کارمند زن سفارت انگلیسی در حاشیه اتوبان

واکنش ناصر محمدخانی درباره ازدواج سوم اش / درزندگی شخصی‌ام سَرَک نکشید

توصیه دکتر مینو محرز به نوجوانانی که ارتباط غیر متعارف دارند / موج سوم ایدز را باور کنید!

اعتراف نوعروس 18 ساله به قتل داماد در رودخانه کن +عکس

ناگفته های مردی که باردار شد! +عکس

وحشت در دره جنی شمال تهران / 3 جن را دیدم!

شرط شرم آور شوهر موقت به یک زن / من دختری به نام سارا دارم +فیلم گفتگو و عکس

این زن را می شناسید / این عکس جسد مریم حیاتی پس از مرگ است

آیا این خبر مفید بود؟