پرونده کدخبر: 345731 ارسال پرینت 52698

حوادث رکنا: از روزی که قرار شد حسابی برای کنکور درس بخوانم مادر بیچاره ام همه امکانات رفاهی و آموزشی را برایم فراهم می کرد. او نه تنها نمی گذاشت در خانه دست به سیاه و سفید بزنم بلکه خیلی مراقبت می کرد تا گرفتار دوستی های خیابانی و ارتباطات نامشروع نشوم. اما من نتوانستم به اعتماد خانواده ام پاسخ درستی بدهم و با ارتباط در فضای مجازی با یک پسر جوان زندگی و آینده ام را نابود کردم و ...

دختر 19 ساله ای که همراه مادرش وارد کلانتری شده بود در حالی که بیان می کرد از دستگیری دو جوان شیطان Evil صفت بسیار خوشحالم اما دیگر زندگی ام به تباهی کشیده شده است به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری مصلی مشهد گفت: وقتی امتحانات مقطع پیش دانشگاهی ام به پایان رسید با یک تصمیم جدی همه افکارم را به درس و کتاب متمرکز کردم تا در یک رشته خوب دانشگاهی پذیرفته شوم. به همین دلیل سعی می کردم بیشتر اوقاتم را در کتابخانه بگذرانم و به موضوع دیگری جز قبولی در دانشگاه فکر نکنم.

مادرم نیز خیلی از من مراقبت می کرد تا در هیجانات دوران نوجوانی خودم را گرفتار عشق های خیابانی نکنم ولی من وقتی دوستانم در کتابخانه از روابط پنهانی خود تعریف می کردند وسوسه می شدم تا من هم مانند آن ها این گونه روابط پنهانی را تجربه کنم. این گونه بودکه خانواده ام را تحت فشار گذاشتم و به بهانه عضویت در گروه های آموزشی کنکور در شبکه های اجتماعی، برایم گوشی هوشمند بخرند، مادرم نیز که فکر می کرد من در گوشی تلفن همراه فقط به دنبال موضوعات آموزشی هستم گوشی گران قیمتی برایم خرید و این گونه وارد شبکه های اجتماعی شدم. تا این که دو ماه قبل در تلگرام Telegram با جوان 24 ساله ای که خود را دانشجوی یکی از شهرهای خراسان جنوبی معرفی می کرد آشنا شدم. از آن روز به بعد وقتی پا به کتابخانه می گذاشتم به ارتباط پیامکی با هومن می‌پرداختم و به این ترتیب آرام آرام کتاب هایم را کنار گذاشتم و از برنامه تحصیلی ام عقب افتادم.

دیگر برای رفتن به کتابخانه لحظه شماری می کردم تا ساعاتی را با هومن به گفت و گو بپردازم در این میان من خودم را دختری پولدار و مرفه جا زدم اما هومن هم درباره خودش دروغ پردازی می کرد. مدتی بعد با یکدیگر در مشهد قرار ملاقات گذاشتیم البته او ساکن مشهد بود و در خیابان چمن زندگی می کرد آن روز به بهانه رفتن به کتابخانه و بدون اطلاع خانواده ام به منزل هومن رفتم هیچ کس در آن خانه نبود. ابتدا از وضعیت خانوادگی و اخلاقی همدیگر صحبت کردیم اما دقایقی بعد فهمیدم که او نقشه شیطانی در سر دارد هیچ وقت به این موضوع فکر نکرده بودم که با درخواست شومی از سوی او مواجه شوم.

التماس هایم فایده ای نداشت و ... هنوز در آن خانه بودم که ناگهان برادر هومن از راه رسید و ما را در حالت زننده ای مشاهده کرد او برادرش را به داخل حمام انداخت و خودش به سراغ من آمد و ... با آن که طعمه دو جوان شیطان صفت شده بودم برای فرار Escape از آن خانه پیشنهاد پرداخت یک میلیون تومان به آن ها دادم ولی آن ها گوشی موبایلم را گرو گرفتند وقتی خود را به خانه رساندم گریه کنان ماجرا را برای مادرم بازگو کردم و به کلانتری آمدم. شایان ذکر است به دستور سرهنگ کارگری (رئیس کلانتری مصلی مشهد) دو جوان مورد ادعای این دختر در یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقام های قضایی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

داماد قاتل سلماس صبخ فردا در ملاعام اعدام می شود / او 7 زن ، مرد و کودک را قتل عام کرده بود + عکس

ارتباط پنهانی شاه با ستاره زن هالیوود + عکس

زنم شب به خانه نیامد! / آن روز من هم یک زن را سوار کرده بودم ولی ..!

فوری / برخورد ناوشکن جنگی ایران با موج شکن بندر انزلی + فیلم و عکس

زندانی مرده، زنده شد!

رسوایی اخلاقی بازیگر برنده گلدن گلوب دو روز پس از جایزه گرفتن

قرار نبود این زن بمیرد! +فیلم باورنکردنی

آتش سوزی مکه 5 کشته داد +تصاویر

شگردهای کثیف مردان خیابانی برای اقدامات وقیحانه

جزییات سگ آزاری کثیف در سرعین+ عکس دلخراش

کمین مارسمی در کباب‌پز یک خانواده! +تصاویر دلهره آور

کارمند یک سفارت خارجی در مشهد زنان گرفتار را به مرد شیاد معرفی می کرد

مرگ غم انگیز نازنین 6 ساله به خاطر غفلت مادر

مرگ دردناک مهسا و دو برادر خردسالش در شعله های آتش + عکس

بلای سیاهی که پزشکان بر سر زن باردار در بیمارستان آوردند!!+عکس

جوان شیطان صفت زن 19 ساله لرستانی را به جنگل شمال برد و ..! + عکس

لاله زن صیغه ای شده بود و من تحملش را نداشتم تا به سراغش رفتم و ..! + عکس

ارتباط شیطانی جوان 20 ساله با شهرزاد 40 ساله در خانه مجردی / او در انتظار حکم اعدام است!

از چراغ زرد عبور کنید 200 هزار تومان جریمه می شوید!اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • ناشناس 1 1

  نامردای بی ناموس حالا باید یکیشون باهاش ازدواج کنه

 • احمد 2 2

  خاک تو سرت

 • ناشناس 5 2

  اینکه دختری به خانه پسری برود فقط برای برقراری ارتباط جنسی است و همه میدانند ، ولی بعدا به دلایلی برای توجیه خود ، ادعای صحبت و ازدواج و ... میکنند . به هرحال به زور و اجبار نه به خانه طرف رفته نه به زور ارتباط برقرار کرده ، دوست داشته و حالا قصد تبریه خود و با سوی استفاده دارد
  من یک زن هستم واین را خوب میدانم

 • سالار 2 2

  حقته می خواستی خونه نری.

هم اکنون دیگران می خوانند