قضایی و انتظامی پلیس کدخبر: 248331 ارسال پرینت 251

رکنا: پسر جوان دور از چشمان پدرش با در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی اقدام به سرقت میلیونی از حساب پدرش کرد.

به گزارش رکنا، سرگرد سرحدی رییس پلیس Police فتا استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت: فردی با مراجعه به پلیس از برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش به مبلغ 28 میلیون ریال خبر داد و تیمی از ماموران برای تحقیقات ویژه دست به کار شدند.

سرگرد سرحدی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته از پرینت حساب شاکی معلوم شد برداشت انجام شده از حساب وی در قالب دریافت رمز دوم کارت و از طریق خرید اینترنتی صورت گرفته است که پس از تحقیقات به عمل آمده متهم که فرزند شاکی بود شناسایی و به پلیس فتا احضار شد.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات تکمیلی و مواجه شدن با مستندات غیرقابل انکار، متهم به جرم Crime خود اعتراف و در خصوص اطلاعات حساب شاکی نیز اذعان کرد هرگاه با مادرم جهت خرید یا امور بانکی به فروشگاه مراجعه می کردیم ، رمز و مشخصات کارت ها و حساب های بانکی وی را برداشته و تصمیم به برداشت از حساب و خرید های اینترنتی گرفتم.

رئیس پلیس فتا استان سیستان وبلوچستان با اعلام اینکه متهم پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد در پایان به شهروندان توصیه کرد: اطلاعات خصوصی و مهم خود مثل اطلاعات مربوط به حساب‌های بانکی خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نداده و سرویس پیامک حساب بانکی‌ خود را فعال، تا در صورت برداشت غیرمجاز و یا سوء استفاده، سریعا از آن مطلع شوند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر