پرونده کدخبر: 233606 ارسال پرینت 121

رکنا: پسرم از ۵ سال قبل می‌گفت در یک شرکت کامپیوتری در برجی در میدان مادر خیابان میرداماد مشغول به کار است، به محل کارش رفتم اما متوجه شدم اصلاً چنین شرکتی آنجا وجود نداشته است ...

8 شهریور سال جاری مردی با حضور در کلانتری 103 گاندی اعلام کرد که پسرش مفقود شده و خبری از وی ندارد، وی در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: پسرم 31 سال سن دارد، وی از 5 سال قبل می‌گفت در یک شرکت کامپیوتری در برجی در میدان مادر خیابان میرداماد مشغول به کار است که روز گذشته (7 شهریور سال جاری) به محل کارش رفتم اما متوجه شدم اصلاً چنین شرکتی آنجا وجود نداشته است.

وی ادامه داد: پس از این اتفاق با تلفن‌ همراه پسرم تماس گرفتم که او در ابتدا پاسخگو نبود و پس از 2 ساعت خودش با من تماس گرفت، در تماس تلفنی با پسرم جر و بحثم شد که او تماس را قطع و تلفن‌ همراهش را خاموش کرد و دیگر از وی خبری نشد.

پس از ثبت مفقودی پسر جوان، پرونده وی برای تحقیقات در اختیار پایگاه سوم پلیس Police آگاهی تهران قرار گرفت و در نهایت این پرونده به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد.

با گذشت بیش از سه ماه از مفقود شدن پسر جوان هنوز خبری از وی نیست و این پسر جوان همچنان مفقود است لذا محمد مهدی مرشدلو؛ بازپرس پرونده همزمان با در اختیار قرار دادن تصویر فرد مفقود شده به رسانه‌ها، از مردم خواست اگر فردی از پسر مفقود شده اطلاعاتی در اختیار دارد، به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران واقع در سه راه آذری، خیابان سبحانی، خیابان شهید گرکانی، جنب کارخانه آرد مراجعه کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر