زن جوان در دادگاه خانواده:

پرونده کدخبر: 227429 ارسال پرینت 287

رکنا: سهیلا یک پدرشوهر قصاب دارد. به خاطر همین مساله هم می‌خواهد از شوهش جدا شود. سهیلا که توقع دارد پدرشوهر قصابش به آنها گوشت مجانی بدهد، وقتی دید که به خواسته‌اش نمی‌رسد، در نهایت تصمیم گرفت به زندگی مشترکش برای همیشه پایان دهد.

او که همراه شوهرش برای درخواست طلاق به شعبه 268 دادگاه خانواده آمده است، در این باره به قاضی چنین می‌گوید: پدرشوهرم قصاب و چند سال است این شغل را دارد. او مرد ثروتمندی است و در این سال‌ها قصابی‌اش خیلی بزرگ‌تر و پررونق‌تر شده است.

اما از وقتی با مازیار ازدواج کرده‌ام، یعنی در این دو سال، پدرشوهرم حتی یک بار هم برای ما گوشت نیاورده است. در صورتی که به برادرشوهرها و خواهرشوهرهایم مرتب گوشت مجانی می‌دهد. آنها هیچ وقت پول گوشت نداده‌اند و همیشه پدرشوهرم یخچالشان را پر می‌کند. جاری‌هایم مرتب به من فخر می‌فروشند که نمی‌دانند حتی قیمت گوشت چقدر است؛ چون خودشان یکبار هم به مغازه قصابی برای خرید گوشت نرفته‌اند. در صورتی که مازیار هم پسر اوست ولی نمی‌دانم چرا برای ما گوشت نمی‌آورد. حالا در این میان هرچه به شوهرم می‌گویم برود و حقش را بگیرد، فایده‌ای ندارد و شروع می‌کند به دعوا کردن. برای همین از بی‌عرضگی شوهرم خسته شدم و طلاق می‌خواهم.

در ادامه شوهر این زن به قاضی می‌گوید: آقای قاضی پدرم در کرج زندگی می‌کند و مغازه قصابی‌اش هم در کرج است. از طرفی برادر‌ها و خواهرهایم هم در کرج زندگی می‌کنند. در میان آنها فقط من هستم که در تهران زندگی می‌کنم. برای همین به خاطر مسافت زیاد، برای پدرم سخت است که به ما گوشت بدهد. اما چند باری که به خانه آنها رفتیم یا آنها به خانه ما آمده‌اند همیشه برایمان کلی گوشت آورده‌اند. اما نمی‌توانند گوشت خانه ما را برای همیشه تامین کنند. حالا در این میان سهیلا متوجه این موضوع نیست و به خاطر گوشت زندگی ما را به جهنم تبدیل کرده است.

در پایان قاضی دلیل این زوج را برای جدایی کافی نمی‌داند و آنها را به مشاوره خانواده می‌فرستد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

گفت و گو با کثیف ترین مردی که دختر 14 ساله را نیمه شب به خانه برد+فیلم و عکس

مرگ دختر 7 ساله حین عمل آپاندیس در کرج

جنجال استفاده از مدل زن در نمایشگاه خودرو جده + عکس

عکسی قدیمی از خواننده معروف ایرانی در حال بوسیدن پدرش! +عکس

عکس کمتر دیده شده از محمدرضا گلزار در کنار جادوگر آسیا! +عکس

حمله هولناک سگ به پسربچه 9 ساله +عکس

اقدام زشت کیارش با دختر بیهوش در غیاب همسرش + عکس

آزارو اذیت پسر دانشجو داخل پراید

شوهر پولدارم به بهانه ساخت ویلا در شمال با زنی ارتباط کثیف دارد

ارتباط شیطانی وکیل دادگستری با زن شوهردار / پرینت پیام‌های تلفنی راز سیاه را برملا کرد

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • ناشناس 4 1

  از بی دردی میخواهد طلاق بگیرد حالا گوشت مهم هست ؟؟؟بره این خانم زندگی بقیه آدما ببینه چجوری دارن سختی میکشن

 • مهناز 0 0

  پول مهمه وقتی پول باشه مشکلات حل میشه درصد طلاق خیلی رفته بالا و ازدواج خیلی پایین

 • ناشناس 2 0

  زنه دیونه است

 • zahra 1 0

  زن دیوونه

 • م پ 1 0

  خاك توسرت شكمو